Od kako sam počela da radim promenila sam svoje ponašanje. Sestriće koje sam obožavala, sada više nemam živaca da gledam i čuvam. Nervoznija sam i lako planem. Majka mi prebacuje da sam postala loša jer sam počela da zarađujem. Jesam se promenila, ali ne zbog novca nego više ne spavam do 10 već se budim u 6, umorna sam kad dođem i nije mi ni do čega. Zbog umora sam i nervozna. Kako ću ja ako ikada budem imala decu, ne znam.
Al šta je u glavi tvojoj majci da mi je znati. Ko da si počela da zaradjujes milione pa se iskvarila 🤣
73
Počni sestro na vreme da ležeš
57
Natečen vrat,štitna. I meni su pričali da je proverim.
4
Imati decu su slatka muke. Tesko je al kad mi cekica kaze tatice dobijem snagu kao supermen, sve bi joj zvezde sa neba skinuo. Tako ces I ti jednog dana polako. Ne brini .
1
Pa nemoj imati decu i gotovo
7
Meni je muka od vas koji sve pravdate umorom.Zamisli, nisi jedina.Kako se ostali kontrolisu?
-3
A ko te tera da imaš decu?
2
Joj isto mi je. Nisam toliko nervozna, ali kada radim ful time stvarno nemam volje za zivot nego prezivljavam. Sada sam na pola radnoga vremena jer sam samo to našla. I mogu vam reci da je to raj. Para je svakako manja, ali imam vremena za sebe, za trening, za zdravu prehranu.... osjecam se odlično.
6
Iskontroliši štitnu žlijezdu. Promjene raspoloženja su najočitiji simptom. Moguće je zbog stresa da ti sve to dešava i bolje je čim pre djelovati. Nadam se da ćeš biti dobro 🙂🍀😘
9
Majkama troje i vise dece treba obezbediti primanja kao da su u radnom odnosu!Da ne moraju da budu zaposlene,vec da na miru vaspitavaju nov narastaj i da za to primaju platu ,a kasnije i penziju.Majke i deca bi trebali biti najzasticenija bica na svetu.
43
Ostavi komentar