Upoznali smo se sasvim slučajno na jednom festivalu. Cura ide od štanda do štanda, i tako eto nje kod mene za istim. Razmenili par rečenica, onako uz smeh se upoznali, ali ništa više od toga. Nakon nekih mesec dana, ulazim ja u firmu po neki papir, kad eto nje, sa mojom koleginicom u kancelariji, kako kaže, počinje sa stažiranjem. Faza upoznavanja je još uvek u toku, a za vikend prvi dejt. Osećam se kao neki zaljubljeni tinejdžer, a nije da smo klinci. Ona 29, ja 28. drž'te fige!
Srećno.🤗 ii javi kako je prošlo :)
708
Bolje da si im rekao da ti pozele da slomis nogu ili jos bolje obje neoge. Za srecy.
258
Želim ti sreću, zavedi ju!
7
A ona bjese hostesa
5
Samo se nemoj zaljubit prije nego ju "osvojiš", ali kako vidim već jesi. Teško ćeš ju tako "oborit" s nogu. BUDI SVOJ
20
Iskreno,boli nas k.
-41
Jeste li vi normalni sto prigovarate za dobnu razliku od godinu dana? :O A vjerojatno nije ni godina, nego je rijec o mjesecima... Molim zaostale ljude da ne upropastavaju ispovesti. Ps. Ako pises takve gluposti i ne vidis nista lose u tome, vjerojatmo si zaostao/la.
27
Srećno i da ga umočiš što pre. <333
-40
Slucajno osudi🙁
Sreeecnoo
19
Dragi ljudi, nisu u pitanju godine i godine razlike nego jedna godina. A i da jesu, sta to vas briga, ljudi se vole za sebe, ne za vas. Manite se tudih zivota i cistite svoj prag. Pozdrav slatkisi 😚
37
U 28 prodaje medovacu ko klinke od. 16 god?
-78
A imas devojku😂
-35
Sta ce ti baba djevojka ??
-140
odma veliko nadanje
-43
joj kako slatka priča :) hajde dabogda sta bude od vas xd
52
Tako sam i ja prosle subote, ona 29 a ja 18 😂
37
Mislis ti 29, a ona 28?? Nije valjda da je tako kao sto si napisao??
-332
Srećnoo, javljaj šta se zbilo🙂
53
Srećnooooo 🌹🌹🌹
45
Srećno i javi kako je prošao dejt!
25
Više ste osjećajni vi od 30 i 40 godina nego većina klinaca od 18 do 25...
75
Drzanje fige je nastalo u proslosti kao znak raspoznavanja vjernika i kao osiguranje da se zbog izrecenih lazi nece zavrsiti u paklu . Pa je ipak bolje reci samo ....sretno.
7
🤞🤞🤞🤞🤞🤞
9
I nisi proverio njenu seksualnu proslost...Posle , nemoj da dodjes da nam se zalis kako si dobio kondilome.
-71
I sasvim slucajno, saznaces da je to neka koja nije dala samo onom ko nije pitao, ali sada zeli da se smiri i da nadje finog i porodicnog coveka.
-70
Matoro je to, bre.
-83
Nadji neku mladju ! Nisu ljudi za dzabe zenili devojke koje su mladje od njih barem 5 godina.
-109
Ostavi komentar