#3208365
16 Jun 25
Jako dugo sam sam. Jednostavno sam mišljenja da kada dvoje ljudi stremi ka vezi oba pola moraju da rade kao tim, inače ja kao potencijalni partner automatski gubim volju i energiju da nešto uradim po pitanju osvajanja žene. Da pojasnim, ne očekujem nakon prvog pitanja ili kafe da se smuvamo, ali jednostavno mislim da nakon svakog našeg susreta ja dobijem jasnije signale da je veza sve bliža i bliža. Najviše mrzim kad osoba davi, kada igra neke igrice, kada mi testira strpljenje, insistira na beskonačnom dopisivanju umesto da sve pojednostavi i time što pre istera stvari na čistac. Samo mislim da je neophodno da muškarac treba da uradi šta je do njega, žena šta je do nje, i to je to. Ne smatram za sebe da sam poseban zbog ovoga, samo ja ovako gledam na stvari. Zanima me šta vi mislite o ovome?
135
15
10
share
odobravam
osuđujem
Anonimus:
18 Jun 25
druga strana takve priče: ja sam točno takva cura kakvu opisuješ, imala sam poštovanja prema svakom dečku s kojim sam se barem dopisivala, uvijek pazila na tuđe dostojanstvo, bez igrica. Ušli smo u vezu, živimo zajedno, dijelimo sve poslove i troškove, ali jednu jedinu stvar koju želim, a to je romantične zaruke, nisam dobila i neću. Ljudima priča da će se sve to dogoditi kad kupimo kuću pa eto, ovisi o tržišu nekretnina. Da krećem vezu ispočetka, bome bi se polomio za mene
Anonimus:
18 Jun 25
Dok maca ne mahne repom, mačor ne skoči. Stara izreka. Možda tradicionalno muškarci zavode ali žena uvek da signal. Ako signala nema, nije igrica već nezainteresovanost. Jednostavno.
Kivi:
16 Jun 25
Niko ko je zainteresovan, a da je pritom i normalan, ne igra nikakve igrice.
Anonimus:
16 Jun 25
Isto, a žensko sam. Kad smo kod igrica, ne volim ih, a meni se desi da izađemo na piće "dejt", piše mi kako mu je super bilo, dok mu u međuvremenu raste broj pratilaca na instagramu. Meni piše da mu je bilo super, a druge devojke prati. Ko je lud?
Me :
16 Jun 25
Igra mačke i miša. To su danas veze. I to se uporno "prodaje" na internetu. Moraš pustiti da te juri, biti nedostupan, hladan. Nemoj pokazati emocije bla bla. mrzim igrice i radije ću ostariti sama..
Anonimus:
16 Jun 25
Ono kad lik umisli neki timski rad i igrice a devojci nije ni u vidokrugu. Liče ne zanimaš je, to ti je jedina istina. Dopisuje se iz pristojnosti ili da joj prodje vreme.
Anonimus:
16 Jun 25
Ja mislim da davis zene koje jednostavno nisu zainteresovane.
Anonimus:
16 Jun 25
Slažem se s tobom u potpunosti.
Ostavi komentar