#3216695
21h
On misli da sam posle njega odbijala sve zato što sam umislila da sam neka nedostižna riba. Nije tako. Ne zna da sam prestala da verujem. Ne želim ponovo da budem slomljena, da me neko zavoli pa ostavi kao da ništa nije postojalo. Ne želim da se opet gušim u suzama, dok govorim kroz jecaje: „Koliko sam ga volela… Zašto mi je to uradio?“
110
29
8
share
odobravam
osuđujem
Anonimus:
35m
Napisala si suštinu da ti je teško da opet veruješ. To je ključno. Ipak tačan je i ovaj komentar da u svemu treba biti umeren. Iako nam se šalje poruka da je ljubav "smisao života" ona je deo života a smisao je život u celoj svojoj celovitosti. Ljubav oplemenjuje ali čak i nju treba proći u prirodnoj meri. Svako dobro ti želim.
Anonimus:
3h
muškarci su gubljenje vremena
Anonimus:
9h
Sve treba umjereno i tako nećeš nikad doći do toga da se zbog muškarca gušiš u suzama.
Anonimus:
11h
Kakve vi srbi očekujete odnose sa hrvatskom kad svako malo naletimo na ovakav komentar kao od korisnika Uroša?
Anonimus:
17h
Kad tako umisle muskarci da smo mi neke nedostizne princeze odrasle na dvoru, a fazon obicna cura.
uros:
19h
mrzim hrvate muslimane i Slovence
Anonimus:
20h
Eh sestro, suosjecam se sa tobom. Razisli se jer je moralo tako. On misli da ga mrzim, drugi misle da sam nedostizna, a samo ja znam kako mi je. 😥
Anonimus:
21h
Ajde ne patetiši toliko. Razumem da ti je teško, ali brate, ne treba sad ni toliko preterivati. Kao 'bojim se ovog, bojim se onog', kao da ste vi jedini bili povređeni. Neko prekine brak posle 20-30 godina, a ne neku tamo nebitnu vezu(u poređenju sa tim). I zapamtite, svako ko vas ostavi, nikad vas nije voleo. Pustite se vi više toga 'voleo/la' me je.. ne, nije,nažalost.
Ostavi komentar