Saznala sam da mi je otac dao ime po svojoj neostvarenoj i neprežaljenoj ljubavi iz srednje škole.
katasrofa
59
Au zeno, bas mi je zao...
1
i? šta sad?
-2
Meni se mnogo sviđa žensko ime Sloboda, ali nisam ga htjela dati svojoj kćerki. Moj bivši momak se zove Slobodan i odmah bi bile priče da je zbog njega i nisam mužu ni predlagala kao opciju.
13
a ti kad rodiš daš detetu ime magarac po svom tati
1
Lepo od tatka, uspomene i treba da zive. Ko zna kako majka zali za njenoj neostvarenoj ljubavi......
-14
Kako glupo. Kakav je to sklop u glavi da djetetu das ime od nekog tko te se.xualno privlacio?
17
Mislim da se zoves Dragana? Tvoj otac me prevario 2003ce na sluzenju vojnog roka u Novom sadu. Tvoja majka mu je bila ljubav za jednu noc i kasnije mu rodila i sina jer su se vencali zbog trudnoce sa tobom. Da me je voleo ne bi me varao.
-11
sve sami bolesnici se žene
2
Meni je tata dao ime Aleksandra,
slušao je tu Tominu pesmu u vojsci i maštao o plavokosoj devojčici sa plavim očima...I rodila sam se baš takva i ličim na njega,koga već skoro dve godine nema🥀🕊
13
Ako se majka složila, ne vidim zašto bi ti smetalo?
-8
Onda te voli najviše na svetu
-6
Uzasno. Ne znam sta bi to moralo da se desi da svom detetu ime dam po bivsem decku a napravila sam ga sa drugim muskarcem. Verujem da se jako lose osecas.
12
Zato sam ja za to da zenskoj deci ime daje majka a muskoj otac da se izbegnu ovakve glupe situacije.
11
Jao uzas
10
Ostavi komentar