#3238372
12h
Muka mi je od muževe sestre koja svaki dan ostavlja decu kod njene majke po ceo dan, da bi ona bila sama kući i da ne bi radila ništa. Mi hoćemo da ostavimo ćerku 1 u 2 nedelje, jer nema ko drugi da čuva, da bi bili malo zajedno, a ona je mala. Ali ne vredi, ovu baš briga. Deca u vrtiću pre podne, popodne ona ih samo odvede do majke, vrati se kući i dođe po njih uveče,nekad i stanu da spavaju tokom vikenda. A ne možemo 3 dece da ostavimo kod nje, jer ne može sve da ih čuva naravno.
26
76
13
share
odobravam
osuđujem
Anonimus:
11h
Pa što ne čuva neko od tvojih decu? Ona može da ostavi decu majci, jer joj je to majka, a sin i snaja, tu je vec problem
Anonimus:
11h
Baba pomaze svojoj cerki, tebi nece. Pretpostavljam da ti muz nije taj koji se bavi decom u vasoj kuci.
Anonimus:
10h
Ne kontam,ona svoju djecu ne moze da gleda i ceka da ih uvali mami,ali ti mislis da ce rado cuvati tvoje troje? Svasta
Anonimus:
10h
Uglavnom majke čuvaju ćerkama decu, a teže kad je svekrva u pitanju
Anonimus:
10h
Odobrila sam, jer smatram da decu ne moraju da cuvaju bake. Mogu ako zele. I to uglavnom cerkama majke cuvaju decu. Svekrve ne zele.
Sve znam:
11h
Ni moja svekrva ziva ne cuva nasu djecu. Msm ni ne treba nam,ali se pitam nekad da li ih se zazeli uopste. Posto ne zivimo blizu. Jednom ih je cuvala dok smo bili na nekoj svadbi I o tome prica evo 3 godine. A zaovinu cuva i po 10 dana bez problema.
Anonimus:
11h
Pazi konstataciju, tebi je muka od bratove sestre koja ostavlja decu svojoj majci. Kome e ako ne majci. E sad što si ti ljubomorna, ti je već tvoj problem.
Anonimus:
11h
Da li ti i muz nesto pomazete tvojoj svekrvi? Koliko joj cerka pomaze? Mozda je ona tu za majku mnogo vise nego njen sin, tvoj muz pa i ona hoce da joj uzvrati.
Anonimus:
11h
O tome je trebalo da razmišljaš kad si ih pravila. Niko ti nije dužan da čuva decu. Platiš lepo čuvaonicu i nema problema.
Trey:
11h
A tvoja majka?
Anonimus:
11h
Ma jel njena posao da čuva djecu ? Možda vaša majka hoće da se odmara ? Samo mislite o sebi a ne o majci kojoj potrebno odmor . Zašto pravite djecu ?
Ostavi komentar