#3241057
16h
Od svoje 19 pa do 24 godine sam proveo na kruzeru radeći za 4000 evra. Prve godine sam obišao mnoga mesta koja sebi ne bi mogao da priuštim radeći za minimalac u Srbiji. Posle toga me je toliko posao na kruzeru smorio, toliko sam se otuđio od našeg naroda, običaja. Zima, jesen, pročeće praktično da nisi ni video, samo leto. Odlučio sam da tih 5 godina radim što više kako bi sebio obezbedio bolji život kada se vratim u Srbiju, kupio manji plac, sagradio kuću od 50m2 sa bazenom što se kaže kuća po PS građena, u dvorište sam ubacio mnogo zelenila i terasa na kojoj sam mnogo vremena provodio čitajući, sušajući muziku sa društvom. Toliko sam se osećao bolje što sam među svojima a ne tamo među nekim strancima koji te cene kroz prizmu novca. Morao sam učožiti novac u neki svoj omanji biznis počeo sam popravljati bicikla, potom sam kroz 2 godine otvorio i radnju za prodaju delova i opreme za biciklizam, super mi ide već 3 godine. Nikada mi više nije pala ideja da odem na kruzer da radim.
222
17
11
share
odobravam
osuđujem
Anonimus:
16h
pa druze svi idu na kruzer da zarade paru ko i sam sto si isao..ne ide niko zato sto voli jbt
lili:
4h
Svaka ti cast sto si bio toliko odgovoran a tako mlad i bio pametan da sve to stavis u stednju. Neki se vrate sa tog kruzera i potrose pare na gluposti i izlaske.
Anonimus:
4h
Tako je, ali ti je bio potreban početni kapital, koji ne bi zaradio ovde. Takav način razmišljanja mi je blizak. Tako i ja zamišljam odlazak u inostranstvo - odeš, istrpiš, zaradiš i vratiš se kući da urediš svoj život.
Ha ha:
6h
Pa sam si rekao,u srbiji bi radio za minimalac. Ni do 125-te ne bi skupio da sam sebi kupis plac i sazidas kucu,a ne bi mrdnuo dalje od sokaka u kom zivis. Ovako si em video sveta,em zaradio lovu. Otvorio bi radnju za biciklizam na sveti nikad da ti nije bilo kruzera 5 godina, brale.
Anonimus:
9h
Ovdje se ponavlja toliko tekstova koje zvuce kao da ih je napisala ista osoba. Uvijek je to nesto lose i tesko,pa se s vremenom poboljsa i nadje rjesenje. Jucer je bas bio neki tekst,lik prica kako je trosio velike pare na hranu i bio raskalasen,pa se onda vratio kuci. Isti fazon price. I jos koliko ih je bilo takvih
Anonimus:
13h
Mozda Vas primjer pomogne i drugim mladima da se osamostale. Taj posao jeste tezak i tjelesno i dusevno, ali kad se zna sto se hoce, kad se ima cilj, izdrzi se!
Anonimus:
13h
Ovo onaj sto je od sela napravio turisticku atrakciju. Stalno neka nova lovacka prica. 😂
Anonimus:
14h
opet se vraća onaj manir hvalimse.com
Anonimus:
15h
Svaka cast majstore. Vrijedan si i znas sta zelis u zivotu.
Anonimus:
15h
Previše se romantizuje naš narod, kao da većinom nisu smeća i loši ljudi.
Ostavi komentar