Ljubomorna sam na drugaricu jer je njen dečko mesecima čeka za sex. Kaže čekaće njen tajming. Ja takvog ne mogu da nađem, svaki misli da nisam normalna.
neke prosto imaju sreće, šta zamisle to dobiju
0
jbg živiš u svetu gde su svi, posebno muškarci, prihvatili izopačene vrednosti i onda kad hoćeš 'staromodnije' normalnije stvari odmah si ludača
7
Znaš šta je najgore, umesto da to bude normalno i da nikome na ovom svetu ne bude seks prioritet ako hoće zdravu vezu, ispada da tako postupaju samo oni koji nemaju druge opcije
6
Sad ce današnji kučići da se pohvale kako ne mogu toliko da izdrže xd
5
Bolje se ugledajte nego što kénjate po njemu
8
kad se normalizovalo to nečekanje od tad ni nema muževa ni brakova ni ničega
7
nema ništa od muške vrste, nzm za kog bih mogla da budem ljubomorna, niti je seks nešto što treba da bude najznačajnije
5
A ti vjerujes njoj sve sto ti prica...
3
Ne čeka ni on nju, nego prči neku sa strane. Niko nije lud u današnje vreme čekati neku mesecima, kad može da nađe neku koja će dati odmah.
-14
da nema sličnog druga
9
e znaš koji dečki najduže i najljepše čekaju? gejevi. pa sad ti vidi
-9
koliko imate godina
11
Dok on čeka savršeni tajming, ona ga s drugim vec pronašla.
10
nema šta da budem ljubomorna, meni drago da tako nešto uopšte postoji pa nek je i daleko od mene
12
najgore što ni takvi ne ispadnu mnogo bolji, svuda slični paćenici manje više
18
Ostavi komentar