Moj dečko ima 26 godina i mama ga vodi kod lekara, jer on ne može da upamti šta mu lekar kaže, kako da ja sutra planiram nešto ozbiljnije sa njim i da se oslonim na njega..
Ostavi komentar
| Budi Admin |
| Popularno |
| Novo |
| Najbolje |
| Sortiraj po broju: |
| odobravanja |
| osuda |
| komentara |
| [email protected] |