Ne znam ko je popularizovao visoke momke pa sad većina devojaka želi visoke momke..
Lepo je kad je momak normalne visine, a to svakako nije 190.
Ostavi komentar
| Budi Admin |
| Popularno |
| Novo |
| Najbolje |
| Sortiraj po broju: |
| odobravanja |
| osuda |
| komentara |
| [email protected] |