Došla sam iz grada u selo iz ljubavi, dogovorili se da živimo odvojeno od njegovih u kući preko puta njih. Ljudi moji, nikad tu grešku ne napravite. Nikad nećete imati svoj mir, odmor i intimi. Non stop su tu, kad neko dođe evo ih odma, bez obzira što nisu pozvani. Ako slučajno vide kesu obavezno se mora zaviriti, vire kroz prozor, znači ne znam koliko ću moći tako. Neko sam ko ćuti, trpi, nikad ne komentariše i bojim se da od starta trebala da ih postavim dje im je mjesto.
Ostavi komentar