Bila sam u društvu tri drugarice. Nas 4, sve smo majke. Sve vreme je jedna kukala kako joj je teško i kako ima puno obaveza. Babe i dede joj čuvaju decu. Onda "oplete" o njima kakvi su oni. Ovakvi, onakvi...U fazonu je treba da ih čuvaju ali da ćute. Ne smeju da ti iznesu nešto oko deteta što nije njoj po volji. Onda se uključe i ostale. Ja ćutim. Nije mi ok da loše pričaš o osobama koje ti čuvaju decu, a svoje majčinstvo uzdižeš na najviši nivo.
19
0
0
share
odobravam
osuđujem
Ostavi komentar