Kao mlađa sam se bojala da ću posle trudnoće biti debela, da ću imati mlohav stomak, opuštene grudi... Trenirala sam zato mnogo mnogo pre nego što sam zatrudnela da imam što više mišića. Nisam se ugojila, nijedna strija, sve sam brzo vratila na staro, ali meni se pola zuba izlomilo od hormona i kosa čitave 2 godine bila retka 😭😭😭 Kosa se oporavila, a zube sam morala da platim nove. Iskreno, radije bih sad da sam morala na rigoroznu dijetu.
Ostavi komentar