Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga administratori odobre.
Važno upozorenje!

Komentari koji sadrže direktne uvrede, prozivke, ciničnost, eksplicitne vulgarnotsti, CAPS LOCK, nekonstruktivne kritike, gramatičke ispravke ili otkrivanje ličnih podataka neće biti odobreni. Proverite sadržaj Vašeg komentara pre postavljanja.
Takođe, trudite se da komentar bude gramatički korektan i smislen. Hvala.

Potvrdi Proveri sadržaj komentara



Daj svoje mišljenje.

#189445
02 Sep 13
Mama i tata su mi se vratili sa puta,a ja sam pritom napustio kuću nekih 30 min prije njihovog dolaska izašao da popijem kafu, zove me keva na telefon i pita: zašto je ringla ostala upaljena, zašto je bojler ugašen, zašto psu nije hrana u posudi, zašto nema hleba, zašto je prezervativ u wc šolji oćeš da se začepi odvod? Ee reko zemljo otvori se dolazim ti ja.
10155
395
21
share
odobravam
osuđujem

Ostavi svoj komentar
Random
schuffle icon
#338

Jedem porodični sladoled i na porodicu ne mislim.

odobravam 1770   •   osudujem 830   •   komentari 26
Detaljnije




Hit
#2913949

Devojke koje mnogo putuju su u 99% slučajeva promiskuitetne, imaju mnogo partnera iza sebe i (meni) svakako nisu materijal za neku ozbiljniju vezu. Kada vidim da devojka ima mnogo fotografija sa putov...(više)

odobravam 579751   •   osuđujem 14253   •   komentari 0
Detaljnije
Preporučujemo
#84

Namerno se suncam gola na terasi iako znam da neke komsije mogu da me vide 0:- )

odobravam 5488   •   osuđujem 1824   •   komentari 77
Detaljnije
Aktuelno
#

odobravam   •   osuđujem   •   komentari
Detaljnije