Prijava komentara

     Zašto želite da prijavite ovaj komentar? (Primer: vulgaran, uvredljiv, irelevantnan,...)
Prijavi Nazad
Vaša ispovest je uspešno poslata i uskoro će se naći u sekciji Budi Admin.
Ne možete ostaviti više od 5 ispovesti dnevno.


Čudne su mi djevojke koje skaču,vrište kad ih neko vidi u donjem vešu, a na plaži u kostimima hodaju kao sve sretne.
10995
344
47
share
odobravam
osuđujem

Nikad se nisam gore skinula u toku seksa.
3753
7208
107
share
odobravam
osuđujem

Uvijek u jednoj kesi čuvam tonu drugih kesa, bespotrebno -.-
11364
276
27
share
odobravam
osuđujem

Jednom prilikom sam gurnuo ruku u WC šolju da izvadim 2 marke koje su mi prethodno upale.
9582
782
45
share
odobravam
osuđujem

Gledam film, i grijem noge na punjač od lap topa.
10997
234
18
share
odobravam
osuđujem

Sećam se dok smo još išli u osnovnu brat i ja, tata nije imao novca da nam kupi sve knjige i onda nam ih je prepisivao kada bismo pozajmili od nekog.
58226
327
174
share
odobravam
osuđujem

Bio je to pas kojeg sam odabrala od mnogih, zvao se Čarli. Bio je prvi koji me otpratio na stanicu kada sam krenula u 1. razred osnovne škole. Bio je tu kada sam dolazila kući nakon dugog boravka bila kod brata ili sestre i mašući repom me pozdravljao. Bio je tu kada sam plakala, njemu sam pričala priče kada su me momci varali, ostavljali. Bio je tu kada sam mu pričala o momcima koji su voljeli, štitili kao on. Bio je tu kada sam dolazila kasno sa izlazaka, čekajući me na kapijici i pozdravljajući me i prateći do ulaznih vrata. Bio je tu kada sam se svađala sa roditeljima pa bi otišla kod njega da mu se "izjadam". Slušao me i znala sam da me razumio uvijek. Bio je tužan kada sam ja tužna... A sretan kada sam ja to bila. Bio je prvi pas kojeg sam imala i jedini. Sada gledam kako umire i ne mogu mu pomoći. Boli me i duša i tijelo. Mislim da ću puknut u hiljadu komadića. Suze se ne mogu zaustavit, a bol smiriti...
13035
179
78
share
odobravam
osuđujem

Živim za dan kada ću da dobijem diplomu, odem na šalter fakulteta i kažem VIIIŠE SEXA ŽENO, VIŠEE SEXA!!
13596
301
48
share
odobravam
osuđujem

Nikad nikome nisam opsovao nekoga iz familije.
10936
373
31
share
odobravam
osuđujem

Juče, šetajući Knez Mihajilovom, moj prijatelj (koji je upisao solo pjevanje) i ja smo naišli na nekog momka koji svira violinu. Prišli smo da čujemo, kad ono neka opera koju moj prijatelj zna. Oduševio se i počeo da pjeva. Violinista se nasmijao, prišao nama i nastavio da svira. Oduševio se. Za sekund se oko nas stvorio ogroman krug ljudi koji su pljeskali. Kad je zavšila arija, neka teta je prišla mom prijatelju i rekla kako ima predivan glas i pogledala u mene i rekla:''Ništa nemoj da čekaš, udavaj se odmah'' HAHAHA Umrli smo od smijeha! Jako sam ponosna na njega!
9059
91
27
share
odobravam
osuđujem


Budi Admin!
Arhiva