Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga administratori odobre.
Važno upozorenje!

Komentari koji sadrže direktne uvrede, prozivke, ciničnost, eksplicitne vulgarnotsti, CAPS LOCK, nekonstruktivne kritike, gramatičke ispravke ili otkrivanje ličnih podataka neće biti odobreni. Proverite sadržaj Vašeg komentara pre postavljanja.
Takođe, trudite se da komentar bude gramatički korektan i smislen. Hvala.

Potvrdi Proveri sadržaj komentara



Daj svoje mišljenje.

#2001915
12 Sep 16
Nikad ne blicam autima kao upozorenje za policiju nakon ovog. Naime, sjedimo u restoranu, Švajcarska. Čovjek u blizini nas nakon popijenog alkoholnog pića plaća račun i napušta objekat, sjeda u auto i odlazi. Drugi čovjek iz restorana uze telefon, nazva policiju i prijavi ga. Veli, da mi sutra dijete udari... Dok ne promjenimo naš mentalitet (balkanski tj. bosanski odakle i pišem), dok ne promjenimo sami sebe nema nam napredka. Pogledajmo gdje su oni a gdje mi. Sebe mijenjam, mijenjam svijet. Lijep pozdrav svima koji poštuju društvena pravila i ljudski život.
8014
579
105
share
odobravam
osuđujem

Ostavi svoj komentar
Random
schuffle icon
#189

Svidja mi se šef i dala bih mu , al svi će misliti da je zbog bolje pozicije u firmi :/

odobravam 1636   •   osudujem 331   •   komentari 97
Detaljnije




Hit
#2913949

Devojke koje mnogo putuju su u 99% slučajeva promiskuitetne, imaju mnogo partnera iza sebe i (meni) svakako nisu materijal za neku ozbiljniju vezu. Kada vidim da devojka ima mnogo fotografija sa putov...(više)

odobravam 579779   •   osuđujem 14293   •   komentari 0
Detaljnije
Preporučujemo
#84

Namerno se suncam gola na terasi iako znam da neke komsije mogu da me vide 0:- )

odobravam 5493   •   osuđujem 1826   •   komentari 77
Detaljnije
Aktuelno
#

odobravam   •   osuđujem   •   komentari
Detaljnije