Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga administratori odobre.
Važno upozorenje!

Komentari koji sadrže direktne uvrede, prozivke, ciničnost, eksplicitne vulgarnotsti, CAPS LOCK, nekonstruktivne kritike, gramatičke ispravke ili otkrivanje ličnih podataka neće biti odobreni. Proverite sadržaj Vašeg komentara pre postavljanja.
Takođe, trudite se da komentar bude gramatički korektan i smislen. Hvala.

Potvrdi Proveri sadržaj komentara



Daj svoje mišljenje.

#2235290
01 Aug 17
Bila sam zainteresovana samo za karijeru, novac i izlaske. Bila sam hladna, arogantna i materijalista. Porodica i deca mi nisu bila i na kraj pameti jer sam bila samoživa. A onda sam upoznala momka sa 26 godina koji je po svaku cenu pokušavao da me osvoji. Tek tri godine kasnije sam mu pružila šansu uz napomenu da ni ne pomišlja na brak. Ostala sam u drugom stanju i bio je veliki šok za mene. Venčali smo se. Pet godina kasnije ja sam najsrećnija na svetu dok šetam sa svojim suprugom i našim malim dečakom. A na putu je i drugi bata. Uz muževu podršku sam ostvarila sve i na poslovnom planu, divno se slažemo. Nikad ispunjenija nisam bila i molim se da mi ovo ostane i pitam se kako li sam ikada mogla i pomisliti odreći se porodične luke.
6572
297
60
share
odobravam
osuđujem

Ostavi svoj komentar
Random
schuffle icon
#293

Namerno prelazim linije kad bojim!

odobravam 604   •   osudujem 440   •   komentari 35
Detaljnije




Hit
#2913949

Devojke koje mnogo putuju su u 99% slučajeva promiskuitetne, imaju mnogo partnera iza sebe i (meni) svakako nisu materijal za neku ozbiljniju vezu. Kada vidim da devojka ima mnogo fotografija sa putov...(više)

odobravam 579591   •   osuđujem 14023   •   komentari 0
Detaljnije
Preporučujemo
#84

Namerno se suncam gola na terasi iako znam da neke komsije mogu da me vide 0:- )

odobravam 5466   •   osuđujem 1820   •   komentari 77
Detaljnije
Aktuelno
#

odobravam   •   osuđujem   •   komentari
Detaljnije