Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga administratori odobre.
Važno upozorenje!

Komentari koji sadrže direktne uvrede, prozivke, ciničnost, eksplicitne vulgarnotsti, CAPS LOCK, nekonstruktivne kritike, gramatičke ispravke ili otkrivanje ličnih podataka neće biti odobreni. Proverite sadržaj Vašeg komentara pre postavljanja.
Takođe, trudite se da komentar bude gramatički korektan i smislen. Hvala.

Potvrdi Proveri sadržaj komentara



Daj svoje mišljenje.

#2645544
19 Oct 19
Radim kao konobar u restoranu i jedna žena je došla sa prijateljicama i djetetom koje je cijelo vrijeme trčalo između stolova i obaralo stvari. Opomenuo sam je par puta da pripazi dijete i ona mi je rekla ''Pa šta da radim, mali ima 4 godine, dosadno mu je''. Ajde iskuliram ja to na kraju, kad jednog momenta kada sam nosio supu za jedan sto to dijete mi se svom snagom zaleti i zakuca u noge i naravno vruća supa se prosula i po meni i po njemu. Dijete počinje da vrišti, zatim njegova majka plače i viče na mene da želim da joj ubijem dijete. Htio sam joj svašta reći ali moj gazda stao između nas i odgurnuo je (jer me udarala) i izbacio je iz restorana, rekao joj je da ugrožava njegove radnike. Sjutradan sam dobio slobodan dan zbog opekotina. Volim svog gazdu.
8630
110
50
share
odobravam
osuđujem

Ostavi svoj komentar
Random
schuffle icon
#374

Kao mali sam na fizičkom igrao fudbal,ali kad bih dosao kuci uzmem dve stolice i cepam lastis

odobravam 2053   •   osudujem 56   •   komentari 21
Detaljnije




Hit
#2913949

Devojke koje mnogo putuju su u 99% slučajeva promiskuitetne, imaju mnogo partnera iza sebe i (meni) svakako nisu materijal za neku ozbiljniju vezu. Kada vidim da devojka ima mnogo fotografija sa putov...(više)

odobravam 579633   •   osuđujem 14082   •   komentari 0
Detaljnije
Preporučujemo
#84

Namerno se suncam gola na terasi iako znam da neke komsije mogu da me vide 0:- )

odobravam 5472   •   osuđujem 1822   •   komentari 77
Detaljnije
Aktuelno
#

odobravam   •   osuđujem   •   komentari
Detaljnije