Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga administratori odobre.
Važno upozorenje!

Komentari koji sadrže direktne uvrede, prozivke, ciničnost, eksplicitne vulgarnotsti, CAPS LOCK, nekonstruktivne kritike, gramatičke ispravke ili otkrivanje ličnih podataka neće biti odobreni. Proverite sadržaj Vašeg komentara pre postavljanja.
Takođe, trudite se da komentar bude gramatički korektan i smislen. Hvala.

Potvrdi Proveri sadržaj komentara



Daj svoje mišljenje.

#2909210
12 Jul 20
Imam devojku 9 godina mlađu od sebe, ja već 34, ona 25, sve je počelo kao šala, zezala me je da uskoro neću imati društvo ni za piće jer su mi se svi drugovi odavno pooženili. Pozvao sam je tad da bude moj buraz za izlazak, kakav je to car od devojke, naravno da sam se uskoro ko klinac zaljubio do koske, a vidim i ona je. Još ne verujem u ovu bajku, razmišljam da predložim nešto više, već smo godinu dana u vezi, plašim se odbijanja, a i njoj su se kockice posložile jer je završila fakultet, zaposlila se, jednom prilikom mi je napomenula da je konačno spremna za mirniju fazu života. Takođe i ja osećam spremnost, pored svog posla, sredio sam i stambeno pitanje a i sve ostalo.
7550
11861
116
share
odobravam
osuđujem

Ostavi svoj komentar
Random
schuffle icon
#165

Kad god cuvam bebu sam kuci, pojedem joj dorucak. Ionako place stalno, a kome ce da se zali?

odobravam 1745   •   osudujem 9231   •   komentari 65
Detaljnije




Hit
#2913949

Devojke koje mnogo putuju su u 99% slučajeva promiskuitetne, imaju mnogo partnera iza sebe i (meni) svakako nisu materijal za neku ozbiljniju vezu. Kada vidim da devojka ima mnogo fotografija sa putov...(više)

odobravam 579591   •   osuđujem 14022   •   komentari 0
Detaljnije
Preporučujemo
#84

Namerno se suncam gola na terasi iako znam da neke komsije mogu da me vide 0:- )

odobravam 5466   •   osuđujem 1820   •   komentari 77
Detaljnije
Aktuelno
#

odobravam   •   osuđujem   •   komentari
Detaljnije