Imam divnog, pažljivog muža. Oboje smo prosvetni radnici ali ja ne mogu da pobjegnem od osjećaja koji me muči, a to je što je on iz siromašnije porodice, odrastao u skromnim uslovima a to se djelimično i odražava na našu vezu jer je on navikao da živi skromnije a ja malo bolje i iako želi sve da nam pruži ja se osjećam da sam pala niže nego što zaslužujem. Ne želim naravno da me bilo ko financira ali slušam često priče njegove majke o tome kako su se mučili i dalje se muče. Meni jeste žao ali ako su oni tako živjeli ne moram ja. Reći ćete sada zašto se žalim kada je on prosvjetni radnik. Ja sam uvijek bila ambicioznija od njega i ja sam njega gurala da završi fakultet, mada je on naravno to svojom zaslugom uradio ali imam osjećaj da mu se sve više prilagodavam umjesto da pratim svoje ciljeve i napredujem još više. Znam da će biti osuda i zaslužujem ih, ali mi je lakše što sam ovo napisala.
Ostavi svoj komentar
#224
Jednom sam se, kad su neki likovi krenuli da me biju, sakrio u WC, a kad su hteli da provale vrata od WCa rekao sam im da se sazale jer imam proliv.
odobravam 13695 • osudujem 377 • komentari 38
Detaljnije
Ispovest dana
Ljuti me što svi govore za moju devojku da nije lepa i da sam je našao da mi bude devojka za kuću i da me neće nijedna. To nije tačno. Jednostavno sam više prevazišao da jurim neke ribe sa kojim nema ...
odobravam 24 • osuđujem 3 • komentari 0
Detaljnije
Ispovest nedelje
Mislim da sam napokon trudna nakon skoro 2 godine pokušavanja! Osjećaj je nerealan!🥰
odobravam 354 • osuđujem 24 • komentari 0
Detaljnije
Ispovest meseca
Dragi moji, ja sam muškarac sa stopostotnim invaliditetom i za kretanje se služim aktivnim invalidskim kolicima. Nisam došao ovdje kukati o tome kako mi je teško, dapače, došao sam se pohvaliti jednom...
odobravam 703 • osuđujem 31 • komentari 0
Detaljnije