Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga administratori odobre.
Važno upozorenje!

Komentari koji sadrže direktne uvrede, prozivke, ciničnost, eksplicitne vulgarnotsti, CAPS LOCK, nekonstruktivne kritike, gramatičke ispravke ili otkrivanje ličnih podataka neće biti odobreni. Proverite sadržaj Vašeg komentara pre postavljanja.
Takođe, trudite se da komentar bude gramatički korektan i smislen. Hvala.

Potvrdi Proveri sadržaj komentara



Daj svoje mišljenje.

#2937797
22 Oct 20
Bili smo 13 godina zajedno i nikad je nisam volio. Varao sam je i lagao na svakom ćošku. Par puta je saznala, ali oprostila je, a nisam čak ni tražio. Nisam je smatrao ni za prijatelja, ni za ženu, ni za šta. Volio sam kako pegla i slaže veš. I volio sam kad se naljuti, jer je to značilo da mogu da izađem vani, a da me niko ne zove i ne smara me. Čak je i rodila, ali ni za to me nije bilo briga... Ostavio sam je kad sam se zaljubio i tek sad, kad znam šta je ljubav, gadi mi se šta sam joj radio. Ona me je voljela, a ja sam bio najveći gad na svijetu. Svojoj ženi sam sad najbolji čvojek na svijetu i iskreno se nadam da će i moju bivšu neko voljeti, puno je patila je sa mnom.
311
8333
187
share
odobravam
osuđujem

Ostavi svoj komentar
Random
schuffle icon
#308

Minut, dva pre nego što stigne račun, ja klisnem u klonju i ostavim drugare da reše situaciju.

odobravam 792   •   osudujem 4568   •   komentari 27
Detaljnije




Hit
#2913949

Devojke koje mnogo putuju su u 99% slučajeva promiskuitetne, imaju mnogo partnera iza sebe i (meni) svakako nisu materijal za neku ozbiljniju vezu. Kada vidim da devojka ima mnogo fotografija sa putov...(više)

odobravam 579568   •   osuđujem 13992   •   komentari 0
Detaljnije
Preporučujemo
#84

Namerno se suncam gola na terasi iako znam da neke komsije mogu da me vide 0:- )

odobravam 5464   •   osuđujem 1819   •   komentari 77
Detaljnije
Aktuelno
#3207548

Razlog što se nikad neću udati: uvidjela sam na primjeru braka moje rodice šta je to istinska ljubav i suživot. Njen muž je toliko voli, mazi i pazi, čuva je ko malo vode na dlanu. Čovjek onako malo g...(više)

odobravam 981   •   osuđujem 110   •   komentari 0
Detaljnije