Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga administratori odobre.
Važno upozorenje!

Komentari koji sadrže direktne uvrede, prozivke, ciničnost, eksplicitne vulgarnotsti, CAPS LOCK, nekonstruktivne kritike, gramatičke ispravke ili otkrivanje ličnih podataka neće biti odobreni. Proverite sadržaj Vašeg komentara pre postavljanja.
Takođe, trudite se da komentar bude gramatički korektan i smislen. Hvala.

Potvrdi Proveri sadržaj komentara



Daj svoje mišljenje.

#2956056
30 Dec 20
S dečkom sam već dve godine i imamo seks par puta sedmično. Mislila sam da smo seksualno kompatibilni sve dok mi pre neki dan nije rekao da se on suzdržava radi mene i da bi mogao nekoliko puta u danu jer su on i bivša svaki dan po nekoliko puta imali odnose. To me pogodilo jer nisam imala pojma da je tako i ne znam je l sve u redu sa mnom pošto nemam baš svaki dan potrebu. Osećam se kao da ga sputavam i pitam se da li da raskinem.  
436
137
45
share
odobravam
osuđujem

Ostavi svoj komentar
Random
schuffle icon
#292

Kad igram GTA pucam u random prolaznike, smiruje me...

odobravam 7206   •   osudujem 330   •   komentari 38
Detaljnije




Hit
#2913949

Devojke koje mnogo putuju su u 99% slučajeva promiskuitetne, imaju mnogo partnera iza sebe i (meni) svakako nisu materijal za neku ozbiljniju vezu. Kada vidim da devojka ima mnogo fotografija sa putov...(više)

odobravam 579579   •   osuđujem 14011   •   komentari 0
Detaljnije
Preporučujemo
#84

Namerno se suncam gola na terasi iako znam da neke komsije mogu da me vide 0:- )

odobravam 5465   •   osuđujem 1819   •   komentari 77
Detaljnije
Aktuelno
#3209732

Baš se pitam kakva će situacija biti za par godina što se tiče m-ž odnosa. Deluje mi da se žene polako “bude” i sve manje njih bira veze, brak i decu, a i ove koje biraju imaju dosta više standarde ne...(više)

odobravam 1130   •   osuđujem 178   •   komentari 0
Detaljnije