Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga administratori odobre.
Važno upozorenje!

Komentari koji sadrže direktne uvrede, prozivke, ciničnost, eksplicitne vulgarnotsti, CAPS LOCK, nekonstruktivne kritike, gramatičke ispravke ili otkrivanje ličnih podataka neće biti odobreni. Proverite sadržaj Vašeg komentara pre postavljanja.
Takođe, trudite se da komentar bude gramatički korektan i smislen. Hvala.

Potvrdi Proveri sadržaj komentara



Daj svoje mišljenje.

#3041150
23 Dec 21
Najlepšu ljubavnu priču imala je moja prababa. Ceo život nazivali su je raspuštenicom, njena porodica je se odrekla, čak i muževa ju je urnisala... Sve zbog sledeće situacije. Trebalo je da se uda za nekog čoveka, tj roditelji su je terali, ali ona nije želela, zbog toga što je bio grozan još tokom veridbe (jednom ju je ošamario jer je morao predugo da je čeka da se spremi), mogao je da uradi bilo šta, znao je da će njeni preći preko toga jer je bio bogat. A ona je tad upoznala mog pradedu, koji je valjda radio s njenim bratom, pa se sprijateljio s njom. I baš nedelju dana pred svadbu (pričala mu je svoje nedaće), predložio joj je da se uda za njega. Uzeli su se dva dana kasnije, u tajnosti. Inače baba kaže da 4-5 meseci nisu bili u istom krevetu jer se prababa stidela pošto ga nije dobro poznavala, a i zato što je bila previše zaljubljena(???). Pradeda se čak odselio iz roditeljske kuće i otišao s njom da žive sami, jer su je njegovi mrzeli. Tokom celog života su se voleli... Prelepo!
4797
97
48
share
odobravam
osuđujem

Ostavi svoj komentar
Random
schuffle icon
#145

Danas su se roditelji drali na mene jer sam dosla kuci posle 1 ujutru sa rodjendana. Imam 30 godina. :-/

odobravam 801   •   osudujem 1742   •   komentari 66
Detaljnije




Hit
#2913949

Devojke koje mnogo putuju su u 99% slučajeva promiskuitetne, imaju mnogo partnera iza sebe i (meni) svakako nisu materijal za neku ozbiljniju vezu. Kada vidim da devojka ima mnogo fotografija sa putov...(više)

odobravam 579585   •   osuđujem 14013   •   komentari 0
Detaljnije
Preporučujemo
#84

Namerno se suncam gola na terasi iako znam da neke komsije mogu da me vide 0:- )

odobravam 5466   •   osuđujem 1820   •   komentari 77
Detaljnije
Aktuelno
#

odobravam   •   osuđujem   •   komentari
Detaljnije