Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga administratori odobre.
Važno upozorenje!

Komentari koji sadrže direktne uvrede, prozivke, ciničnost, eksplicitne vulgarnotsti, CAPS LOCK, nekonstruktivne kritike, gramatičke ispravke ili otkrivanje ličnih podataka neće biti odobreni. Proverite sadržaj Vašeg komentara pre postavljanja.
Takođe, trudite se da komentar bude gramatički korektan i smislen. Hvala.

Potvrdi Proveri sadržaj komentara



Daj svoje mišljenje.

#3048682
09 Mar 22
Već neko vrijeme nemam kontakt sa najboljom prijateljicom jer se odlučila družiti sa ljudima iz bogate klase. Pa me nazvala seljankom i jadnicom zadnji put kad smo se vidjele, samo zato jer nisam kao ti novi prijatelji. Sredili joj dobar posao, putuju i izlaze zajedno. Ali mi sve to izgleda kao korist, a ne pravo prijateljstvo. Jučer sam ju srela na ulici, samo me pogledala i otišla svojim putem. Tužno je da se neki toliko promjene nakon 20 godina poznanstva.
536
35
10
share
odobravam
osuđujem

Ostavi svoj komentar
Random
schuffle icon
#361

žensko sam i masturbiram

odobravam 3747   •   osudujem 701   •   komentari 206
Detaljnije




Hit
#2913949

Devojke koje mnogo putuju su u 99% slučajeva promiskuitetne, imaju mnogo partnera iza sebe i (meni) svakako nisu materijal za neku ozbiljniju vezu. Kada vidim da devojka ima mnogo fotografija sa putov...(više)

odobravam 579566   •   osuđujem 13992   •   komentari 0
Detaljnije
Preporučujemo
#84

Namerno se suncam gola na terasi iako znam da neke komsije mogu da me vide 0:- )

odobravam 5464   •   osuđujem 1819   •   komentari 77
Detaljnije
Aktuelno
#

odobravam   •   osuđujem   •   komentari
Detaljnije