Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga administratori odobre.
Važno upozorenje!

Komentari koji sadrže direktne uvrede, prozivke, ciničnost, eksplicitne vulgarnotsti, CAPS LOCK, nekonstruktivne kritike, gramatičke ispravke ili otkrivanje ličnih podataka neće biti odobreni. Proverite sadržaj Vašeg komentara pre postavljanja.
Takođe, trudite se da komentar bude gramatički korektan i smislen. Hvala.

Potvrdi Proveri sadržaj komentara



Daj svoje mišljenje.

#3174354
10h
Teško mi je i ne vidim izlaz. Suprug me varao a onda, kada sam saznala, sve okrenuo na mene jer sam napravila haos a on ništa nije uradio i iako ja imam dokaze, on poriče sve. Pravi me ludom i provocira pred svima. Takođe i njegovi roditelji. Već mesecima pokušavam da presečem ali dobijam samo pretnje. Htela sam da se razvedemo kao ljudi uz dogovor oko dece, ali mi brani decu. Kako kaže ja mogu odmah da idem, ali da ni ne pomišljam na njih. Svaki dan proživljavam psihičko nasilje, uvrede, ponižavanja, vređanja, naređivanja, teške i odvratne reči izlaze iz njega, ubija me u pojam. Dugo već živim sama u braku, dok on živi kako hoće i radi šta hoće. Očekuje se da ćutim i trpim jer to tako treba. Imam dovoljno novca da živim sama i izdržavam decu, zarađujem dovoljno, samo da želi da se lepo dogovorimo oko njih, ali mi je usadio strah u kosti da se plašim da ja napravim bilo kakav korak, sve mislim šta će biti sa decom. A iznutra me pola nema, svakim danom je sve gore.. Kako izdržati i šta uraditi?
56
30
18
share
odobravam
osuđujem

Ostavi svoj komentar
Random
schuffle icon
#280

Nekad otkucam kartu u GSPu i kad se vozim samo jednu stanicu... Jace je od mene.

odobravam 525   •   osudujem 633   •   komentari 22
Detaljnije




Hit
#2913949

Devojke koje mnogo putuju su u 99% slučajeva promiskuitetne, imaju mnogo partnera iza sebe i (meni) svakako nisu materijal za neku ozbiljniju vezu. Kada vidim da devojka ima mnogo fotografija sa putov...(više)

odobravam 579724   •   osuđujem 14209   •   komentari 0
Detaljnije
Preporučujemo
#84

Namerno se suncam gola na terasi iako znam da neke komsije mogu da me vide 0:- )

odobravam 5484   •   osuđujem 1823   •   komentari 77
Detaljnije
Aktuelno
#3173877

Moj suprug ima sina iz prvog braka. Prva žena mu je preminula, i on je ostao sam sa detetom. Kada smo se upoznali, bio je udovac tri godine, patio je puno, a ni detetu nije bilo lako. Nakon nekoliko m...(više)

odobravam 1248   •   osuđujem 59   •   komentari 0
Detaljnije