Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga administratori odobre.
Važno upozorenje!

Komentari koji sadrže direktne uvrede, prozivke, ciničnost, eksplicitne vulgarnotsti, CAPS LOCK, nekonstruktivne kritike, gramatičke ispravke ili otkrivanje ličnih podataka neće biti odobreni. Proverite sadržaj Vašeg komentara pre postavljanja.
Takođe, trudite se da komentar bude gramatički korektan i smislen. Hvala.

Potvrdi Proveri sadržaj komentara



Daj svoje mišljenje.

#3175992
10h
Morala sam da se pretvaram da volim njegovu kćerku iz prvog braka samo da bih ostala u inostranstvu. Uslov da bih dobila radnu vizu bio je taj da imam stalni posao koji mi je on omogućio u njegovoj firmi. Njegovu kćerku nikada nisam voljela, iskreno zaboli me za nju a on mi se gadio, njegovi poljupci, dodiri itd. Seks sam izbjegla jer sam rekla da se čuvam za brak. Nakon što sam dobila dozvolu za boravak na 3 godine, vratila sam mu prsten i raskrstila sve sa njim. On sad zove, plače, moli a mene baš briga, to vam je život, od svog oca i majke ništa nisam dobila, morala sam se naučiti da sama preživim otkad sam bila dijete. Imam sad novog momka sa kojim mi se seks ne gadi, novi posao, ali ako i ovaj ne bude bio dobar, otpada ubrzo, njega bar ne moram da trpim zbog egzistencije. 😂
26
131
12
share
odobravam
osuđujem

Ostavi svoj komentar
Random
schuffle icon
#93

Inače kad piškim gađam zidove šolje, ali ne danas. Danas mi je rođendan i piškim u centar! Nek žubori potočić.

odobravam 12099   •   osudujem 616   •   komentari 45
Detaljnije




Hit
#2913949

Devojke koje mnogo putuju su u 99% slučajeva promiskuitetne, imaju mnogo partnera iza sebe i (meni) svakako nisu materijal za neku ozbiljniju vezu. Kada vidim da devojka ima mnogo fotografija sa putov...(više)

odobravam 579740   •   osuđujem 14229   •   komentari 0
Detaljnije
Preporučujemo
#84

Namerno se suncam gola na terasi iako znam da neke komsije mogu da me vide 0:- )

odobravam 5486   •   osuđujem 1823   •   komentari 77
Detaljnije
Aktuelno
#

odobravam   •   osuđujem   •   komentari
Detaljnije