Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga administratori odobre.
Važno upozorenje!

Komentari koji sadrže direktne uvrede, prozivke, ciničnost, eksplicitne vulgarnotsti, CAPS LOCK, nekonstruktivne kritike, gramatičke ispravke ili otkrivanje ličnih podataka neće biti odobreni. Proverite sadržaj Vašeg komentara pre postavljanja.
Takođe, trudite se da komentar bude gramatički korektan i smislen. Hvala.

Potvrdi Proveri sadržaj komentara



Daj svoje mišljenje.

#3185399
23 Nov 24
Ne znam što da radim. Oduvijek imam problema sa učenjem, mirnim sjedenjem, koncentracijom... Mislim da imam ADHD. Glupo mi je sada sa 35 godina nekome pokucati na vrata i reći da trebam pomoć. Znam da će me pitati gdje sam bio do sada. Umara me ovakav život. Godinama živim u drugom gradu, a ne mogu se prisili promjeniti prebivalište. Lampica za servis na autu svjetli danima. Osjećam se kao zarobljenik svog mozga.
153
30
17
share
odobravam
osuđujem

Ostavi svoj komentar
Random
schuffle icon
#177

Na ispitu iz mate koristim digitron čak i za računanje 1+3 .

odobravam 1688   •   osudujem 141   •   komentari 54
Detaljnije




Hit
#2913949

Devojke koje mnogo putuju su u 99% slučajeva promiskuitetne, imaju mnogo partnera iza sebe i (meni) svakako nisu materijal za neku ozbiljniju vezu. Kada vidim da devojka ima mnogo fotografija sa putov...(više)

odobravam 579529   •   osuđujem 13955   •   komentari 0
Detaljnije
Preporučujemo
#84

Namerno se suncam gola na terasi iako znam da neke komsije mogu da me vide 0:- )

odobravam 5462   •   osuđujem 1819   •   komentari 77
Detaljnije
Aktuelno
#

odobravam   •   osuđujem   •   komentari
Detaljnije