Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga administratori odobre.
Važno upozorenje!

Komentari koji sadrže direktne uvrede, prozivke, ciničnost, eksplicitne vulgarnotsti, CAPS LOCK, nekonstruktivne kritike, gramatičke ispravke ili otkrivanje ličnih podataka neće biti odobreni. Proverite sadržaj Vašeg komentara pre postavljanja.
Takođe, trudite se da komentar bude gramatički korektan i smislen. Hvala.

Potvrdi Proveri sadržaj komentara



Daj svoje mišljenje.

#3208411
14 Jun 25
Imam 27 godina, razvodim se nakon 8 meseci braka i višegodišnjeg zabavljanja. Predivna ljubav, ali misli da je ne volim na pravi način, da je zapostavljam - nju i njene ciljeve, da ne želim kompromise, da nisam spreman da se žrtvujem zbog nje, da sam sebičan i narcis. Nekad nismo znali ćutati ili izgovoriti prave reči ili ne povrediti nekim delima jedno drugo. Trebalo je da se selimo za Nemačku ovog leta. Ništa od toga, otići će sama. Kap koja je prelila čašu kod nje je sledeća: nisam hteo da se iselim iz stana na nekoliko meseci do odlaska u Nemačku da bi se uselila njena sestra koja je tražila stan i naš joj se dopao zbog kirije. Opcija je bila ili da se vratim da živim sa mojima u gradu na 200km od nje ili da odem pre nje za Nemačku. Nisam to hteo. Trenutno ne radim, završavam ponovo studije zbog prekvalifikacije, ali imam veliki ušteđevinu od prethodnog posla, a ona misli da je iskorišćavam. Sve su to reči njene majke, jer su naši planovi bili drugačiji. Brak više ništa ne znači.
503
41
38
share
odobravam
osuđujem

Ostavi svoj komentar
Random
schuffle icon
#365

Ako ne olizem poklopac od vocnog jogurta ne racunam da sam isti pojeo :)

odobravam 1167   •   osudujem 51   •   komentari 16
Detaljnije




Hit
#2913949

Devojke koje mnogo putuju su u 99% slučajeva promiskuitetne, imaju mnogo partnera iza sebe i (meni) svakako nisu materijal za neku ozbiljniju vezu. Kada vidim da devojka ima mnogo fotografija sa putov...(više)

odobravam 579571   •   osuđujem 13995   •   komentari 0
Detaljnije
Preporučujemo
#84

Namerno se suncam gola na terasi iako znam da neke komsije mogu da me vide 0:- )

odobravam 5464   •   osuđujem 1819   •   komentari 77
Detaljnije
Aktuelno
#

odobravam   •   osuđujem   •   komentari
Detaljnije