Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga administratori odobre.
Važno upozorenje!

Komentari koji sadrže direktne uvrede, prozivke, ciničnost, eksplicitne vulgarnotsti, CAPS LOCK, nekonstruktivne kritike, gramatičke ispravke ili otkrivanje ličnih podataka neće biti odobreni. Proverite sadržaj Vašeg komentara pre postavljanja.
Takođe, trudite se da komentar bude gramatički korektan i smislen. Hvala.

Potvrdi Proveri sadržaj komentara



Daj svoje mišljenje.

#3216611
30 Aug 25
Ova mučnina tokom vožnje je nepodnošljiva. Genetski sam to nasledila od oca, mada njega je prošlo do 20e godine, mene drži još uvek, a imam 26. Čim počnem da previše gledam okolo, da saginjem glavu, odmah kreće mučnina. A o zevanju da ne pričam. U stanju sam, bez preuveličavanja, da zevnem 50-60 puta u roku od pet minuta. To je neverovatno. Znači, zevam svaki čas. Vilice me zabole.
126
13
16
share
odobravam
osuđujem

Ostavi svoj komentar
Random
schuffle icon
#233

Uvek kad se iskakim pogledam u govance, da proverim kol'ko je izaslo.

odobravam 1188   •   osudujem 173   •   komentari 33
Detaljnije




Hit
#2913949

Devojke koje mnogo putuju su u 99% slučajeva promiskuitetne, imaju mnogo partnera iza sebe i (meni) svakako nisu materijal za neku ozbiljniju vezu. Kada vidim da devojka ima mnogo fotografija sa putov...(više)

odobravam 579623   •   osuđujem 14073   •   komentari 0
Detaljnije
Preporučujemo
#84

Namerno se suncam gola na terasi iako znam da neke komsije mogu da me vide 0:- )

odobravam 5472   •   osuđujem 1822   •   komentari 77
Detaljnije
Aktuelno
#

odobravam   •   osuđujem   •   komentari
Detaljnije