Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga administratori odobre.
Važno upozorenje!

Komentari koji sadrže direktne uvrede, prozivke, ciničnost, eksplicitne vulgarnotsti, CAPS LOCK, nekonstruktivne kritike, gramatičke ispravke ili otkrivanje ličnih podataka neće biti odobreni. Proverite sadržaj Vašeg komentara pre postavljanja.
Takođe, trudite se da komentar bude gramatički korektan i smislen. Hvala.

Potvrdi Proveri sadržaj komentara



Daj svoje mišljenje.

#3216706
13h
Bili smo na vikendici, dečko je kosio cijeli dan jer je baš zaraslo ja sam skuhala ručak i poslije ručka on je nastavio s poslom a ja sam legla odmoriti i na kraju čvrsto zaspala. Kad sam se probudila on je bio gotov s košnjom, oprao je svo suđe nakon ručka i pospremio kuhinju. Nije to iznimka sad, uredan je inače, ne živi sa roditeljima, ali time je pokazao kako gleda na sve poslove u kućanstvu. Eto takvog sam ja izabrala.
308
22
9
share
odobravam
osuđujem

Ostavi svoj komentar
Random
schuffle icon
#202

Muški sam frizer i uvek pitam ' je l kao prosli put?', a u stvari nemam pojma kako je bilo nego samo šišam kako mi dune.

odobravam 10881   •   osudujem 1601   •   komentari 29
Detaljnije




Hit
#2913949

Devojke koje mnogo putuju su u 99% slučajeva promiskuitetne, imaju mnogo partnera iza sebe i (meni) svakako nisu materijal za neku ozbiljniju vezu. Kada vidim da devojka ima mnogo fotografija sa putov...(više)

odobravam 579647   •   osuđujem 14104   •   komentari 0
Detaljnije
Preporučujemo
#84

Namerno se suncam gola na terasi iako znam da neke komsije mogu da me vide 0:- )

odobravam 5475   •   osuđujem 1823   •   komentari 77
Detaljnije
Aktuelno
#3223004

Kad sam se rodila, u tatinoj se obitelji slavilo tri dana jer sam bila prva djevojčica s tim prezimenom u skoro 40 godina. A velika su obitelj, ali jednostavno su se u cijeloj lozi rađali samo dječaci...(više)

odobravam 2434   •   osuđujem 32   •   komentari 0
Detaljnije