Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga administratori odobre.
Važno upozorenje!

Komentari koji sadrže direktne uvrede, prozivke, ciničnost, eksplicitne vulgarnotsti, CAPS LOCK, nekonstruktivne kritike, gramatičke ispravke ili otkrivanje ličnih podataka neće biti odobreni. Proverite sadržaj Vašeg komentara pre postavljanja.
Takođe, trudite se da komentar bude gramatički korektan i smislen. Hvala.

Potvrdi Proveri sadržaj komentara



Daj svoje mišljenje.

#3223611
21 Oct 25
Moj dečko ima paralizu, teško priča i primetno je da je osoba sa invaliditetom. Od rođenja je takav. Ali on se meni sviđa karakterno, dobar je kao osoba. Imala sam i lepe momke, koji nemaju nikakav zdravstveni problem, ali su karakterno loši. Moja majka se protivi našoj vezi i ne prihvata ga, jer joj je teško da gleda nekog ko ima paralizu ili nedostatak. Ne smeta mi njegov invaliditet. Jako je dobar, ljudi ga masovno poznaju u gradu i svi ga hvale kao super dečka i ima veliki krug prijatelja, što govori da je dobra osoba.
693
44
50
share
odobravam
osuđujem

Ostavi svoj komentar
Random
schuffle icon
#248

Pre par meseci sam imao najvece pijanstvo u zivotu, nista strasno se nije dogodilo sem sto sam se usrao u gace. Od tada mi najbolji drugari sta god im kazem odgovaraju sa "ne seriiiiiii?"

odobravam 1539   •   osudujem 71   •   komentari 24
Detaljnije




Hit
#2913949

Devojke koje mnogo putuju su u 99% slučajeva promiskuitetne, imaju mnogo partnera iza sebe i (meni) svakako nisu materijal za neku ozbiljniju vezu. Kada vidim da devojka ima mnogo fotografija sa putov...(više)

odobravam 579690   •   osuđujem 14154   •   komentari 0
Detaljnije
Preporučujemo
#84

Namerno se suncam gola na terasi iako znam da neke komsije mogu da me vide 0:- )

odobravam 5482   •   osuđujem 1823   •   komentari 77
Detaljnije
Aktuelno
#

odobravam   •   osuđujem   •   komentari
Detaljnije