Tek sad kad imam toliko godina koliko imam, shvatila sam da su moji roditelji krivi za to što sam ja uvijek napeta, stalno pod nekim pritiskom, puna nekih strahova, bez samopouzdanja i samopoštovanja, puna mizoginije (zbog konstantnog uspoređivanja s drugim ženskama; "druge cure ovo, druge cure ono"), isto tako nemam živaca za ništa, mrzim samo postojanje nekih ljudi i sebe same itd itd...... Najgore je od svega što se oni niti ne vole, ja sam doslovno nastala spletom jako ružnih okolnosti i isto tako me i ta činjenica boli jer mi se u ljutnji (pogotovo maminoj) stalno to nabija na nos.. Žali Bože..
Ostavi svoj komentar
#319
Uvek nosim krupne pare, i onda pitam devojku da plati racun da ja ne sitnim hehe
odobravam 1111 • osudujem 7279 • komentari 63
Detaljnije
Ispovest dana
Nedavno sam bila oči u oči s nasilnikom u trgovini koji je napao prodavačicu za neku glupost. Cura je slabije građe ima kriva leđa i vidi se da je cijela poplašena. Željela sam se upetljati, ali moj d...
odobravam 58 • osuđujem 7 • komentari 0
Detaljnije
Ispovest nedelje
Profesorka sam u srednjoj školi. Neka sam ja staromodna i zatucana, ali osobu koja kači slike gole zadnjice ne mogu smatrati koleginicom!
odobravam 173 • osuđujem 16 • komentari 0
Detaljnije
Ispovest meseca
Dragi moji, ja sam muškarac sa stopostotnim invaliditetom i za kretanje se služim aktivnim invalidskim kolicima. Nisam došao ovdje kukati o tome kako mi je teško, dapače, došao sam se pohvaliti jednom...
odobravam 519 • osuđujem 21 • komentari 0
Detaljnije