Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga administratori odobre.
Važno upozorenje!

Komentari koji sadrže direktne uvrede, prozivke, ciničnost, eksplicitne vulgarnotsti, CAPS LOCK, nekonstruktivne kritike, gramatičke ispravke ili otkrivanje ličnih podataka neće biti odobreni. Proverite sadržaj Vašeg komentara pre postavljanja.
Takođe, trudite se da komentar bude gramatički korektan i smislen. Hvala.

Potvrdi Proveri sadržaj komentara



Daj svoje mišljenje.

#697833
14 Apr 14
Kada sam bio dete, moji su jako slabo živeli. Brat i ja imali smo jedno koliko toliko lepo odelo i kada je bilo neko slavlje uvek je išao jedan od nas, jer drugi nije imao šta da obuče. Kada je on taj koji ide, jedva sam čekao da se vrati i da mi ispriča doživljaje. Kada je porastao, otišao je vani da radi. Posle skoro godinu dana vratio se sa dva odela u ruci i rekao "Od sada svugde idemo zajedno!". Nikad srećniji nisam bio u životu i to mi je i dan danas najdraža uspomena.
16749
74
51
share
odobravam
osuđujem

Ostavi svoj komentar
Random
schuffle icon
#189

Svidja mi se šef i dala bih mu , al svi će misliti da je zbog bolje pozicije u firmi :/

odobravam 1634   •   osudujem 329   •   komentari 97
Detaljnije




Hit
#2913949

Devojke koje mnogo putuju su u 99% slučajeva promiskuitetne, imaju mnogo partnera iza sebe i (meni) svakako nisu materijal za neku ozbiljniju vezu. Kada vidim da devojka ima mnogo fotografija sa putov...(više)

odobravam 579529   •   osuđujem 13954   •   komentari 0
Detaljnije
Preporučujemo
#84

Namerno se suncam gola na terasi iako znam da neke komsije mogu da me vide 0:- )

odobravam 5462   •   osuđujem 1819   •   komentari 77
Detaljnije
Aktuelno
#3200335

Moja majka mi uvijek prijeti da ću završiti ko tetka koja se nije udala, a u realnosti ta tetka izgleda 10 godina mlađe od moje majke, a starija je 2 godine, ima svoj stan u Bg i svoju kuću na moru, p...(više)

odobravam 1529   •   osuđujem 45   •   komentari 0
Detaljnije