Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga administratori odobre.
Važno upozorenje!

Komentari koji sadrže direktne uvrede, prozivke, ciničnost, eksplicitne vulgarnotsti, CAPS LOCK, nekonstruktivne kritike, gramatičke ispravke ili otkrivanje ličnih podataka neće biti odobreni. Proverite sadržaj Vašeg komentara pre postavljanja.
Takođe, trudite se da komentar bude gramatički korektan i smislen. Hvala.

Potvrdi Proveri sadržaj komentara



Daj svoje mišljenje.

#139648
09 Aug 13
Danas sasvim slučajno saznah neverovatnu istinu. :) Bila sam na rođendanu kod brata od tetke sa svojim roditeljima. Tamo su između ostalih bili i roditelji moje majke i tetke. Pričali smo o nekim stvarima iz njihovog detinjstva (tetkinog i majčinog) i deda mi kaže sledeće: "Tvoja majka je imala 6,7 godina i ja sam je poslao ispred zdrade na kiosk da uplati loto, a ona je za taj novac kupila sebi igračku (automobil), a onda, uveče dok smo pratili izvlačenje shvatim da bismo od sutra živeli 100x lagodnije da nije tog automobila glupog" i da mi je majka bila imalo pametna! :) Al' jbg, otkud je ona znala da je to dobitna kombinacija - umeša se moj otac! :) Ja ne verujem ! :D
10027
307
34
share
odobravam
osuđujem

Ostavi svoj komentar
Random
schuffle icon
#357

Kada mi je jako dosadno, odem na forum filoloskog fakulteta i okacim post pun pravopisnih gresaka! Uvek mi pomogne!

odobravam 11965   •   osudujem 292   •   komentari 45
Detaljnije




Hit
#2913949

Devojke koje mnogo putuju su u 99% slučajeva promiskuitetne, imaju mnogo partnera iza sebe i (meni) svakako nisu materijal za neku ozbiljniju vezu. Kada vidim da devojka ima mnogo fotografija sa putov...(više)

odobravam 579640   •   osuđujem 14093   •   komentari 0
Detaljnije
Preporučujemo
#84

Namerno se suncam gola na terasi iako znam da neke komsije mogu da me vide 0:- )

odobravam 5474   •   osuđujem 1822   •   komentari 77
Detaljnije
Aktuelno
#

odobravam   •   osuđujem   •   komentari
Detaljnije