Prijava komentara

     Zašto želite da prijavite ovaj komentar? (Primer: vulgaran, uvredljiv, irelevantnan,...)
Prijavi Nazad
Vaša ispovest je uspešno poslata i uskoro će se naći u sekciji Budi Admin.
Ne možete ostaviti više od 5 ispovesti dnevno.


Pošto živim sam,a nekad stvarno nemam novca,namažem kečap i majonez na hleb i stavim malo origana, i pravim se da jedem picu.
12551
193
57
share
odobravam
osuđujem

Kad sam bila mala bila sam isto ćorava kao i sad, samo što to nisam znala. Mislila sam da su svim ljudima drugi ljudi mutni kad ih gledaju iz daljine...
9899
158
31
share
odobravam
osuđujem

Nekad kad radim nešto na kompjuteru, zamislim da sam na nekom takmičenju pa pokušavam što brže da klikćem mišem i kucam.
8788
298
12
share
odobravam
osuđujem

Zauvek smešno kad je drugarica smarala momka jer uvek piše NE spojeno s glagolom mučenik joj pošalje "ne dostaješ mi".
12970
229
41
share
odobravam
osuđujem

Zaboravim mobilni kod babe u selu i posle tri dana odem da ga uzmem. Nijedan propušten poziv, nijedna poruka...
12300
210
22
share
odobravam
osuđujem

Iako sam žensko tata me ceo život od milošte zove "Milane". Kada mi je bila svadba moj tata je uzeo mikrofon od pevača, zamolio za malo pažnje i rekao pred 500 ljudi: "Želim da se obratim mladencima, a pre svega svojoj ćerci, Milane sine tata ti želi svu sreću ovog sveta." Većina gostiju je počela da se kida od smeha...
16985
182
76
share
odobravam
osuđujem

Sanjala sam da sam dlakava kao vulverin i da mi je dečko rekao da se izdepiliram.
9235
303
24
share
odobravam
osuđujem

Želim samo da uputim savjet roditeljima koji su prestrogi prema svojoj djeci, iz ličnog iskustva znam da to ne donosi ništa dobro, kasnije su djeca kao puštena s lanca i ništa ne znaju i sve hoće da probaju.
12421
152
49
share
odobravam
osuđujem

Brat mi je prije nekoliko dana otišao na fakultet. Kad je krenuo rekla sam mu: "Aj hvala Bogu napokon imam svoju sobu." Ostatak dana sam plakala u sobi.
15759
183
40
share
odobravam
osuđujem

Када смо брат и ја били мали, спавали смо у истој соби. Требала је да дође тетка из Италије и ми смо се договорили да се сакријемо испод ћебета и када она уђе да искочимо и да је уплашимо. Сакрили смо се испод ћебета и случајно заспали.
4981
113
5
share
odobravam
osuđujem


Budi Admin!
Arhiva