Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga administratori odobre.
Važno upozorenje!

Komentari koji sadrže direktne uvrede, prozivke, ciničnost, eksplicitne vulgarnotsti, CAPS LOCK, nekonstruktivne kritike, gramatičke ispravke ili otkrivanje ličnih podataka neće biti odobreni. Proverite sadržaj Vašeg komentara pre postavljanja.
Takođe, trudite se da komentar bude gramatički korektan i smislen. Hvala.

Potvrdi Proveri sadržaj komentara



Daj svoje mišljenje.

#259159
08 Oct 13
Volim zimu i praznike jer tada bude najviše božićnih filmova. Topla soba, tv i nešto za pojesti, a kroz prozor baciš pogled i vidiš snijeg kako lagano pada. Uživancija!
10546
207
39
share
odobravam
osuđujem

Ostavi svoj komentar
Random
schuffle icon
#189

Svidja mi se šef i dala bih mu , al svi će misliti da je zbog bolje pozicije u firmi :/

odobravam 1635   •   osudujem 330   •   komentari 97
Detaljnije




Hit
#2913949

Devojke koje mnogo putuju su u 99% slučajeva promiskuitetne, imaju mnogo partnera iza sebe i (meni) svakako nisu materijal za neku ozbiljniju vezu. Kada vidim da devojka ima mnogo fotografija sa putov...(više)

odobravam 579703   •   osuđujem 14177   •   komentari 0
Detaljnije
Preporučujemo
#84

Namerno se suncam gola na terasi iako znam da neke komsije mogu da me vide 0:- )

odobravam 5482   •   osuđujem 1823   •   komentari 77
Detaljnije
Aktuelno
#3234093

Namjerno sam ostala trudna s drugim djetetom, znajući da se planiram razvesti od njihovog oca. Čim se je prvo dijete rodilo, vidjela sam da on nije u stanju biti otac i muž kakav treba da bude, ali da...(više)

odobravam 1444   •   osuđujem 400   •   komentari 0
Detaljnije