Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga administratori odobre.
Važno upozorenje!

Komentari koji sadrže direktne uvrede, prozivke, ciničnost, eksplicitne vulgarnotsti, CAPS LOCK, nekonstruktivne kritike, gramatičke ispravke ili otkrivanje ličnih podataka neće biti odobreni. Proverite sadržaj Vašeg komentara pre postavljanja.
Takođe, trudite se da komentar bude gramatički korektan i smislen. Hvala.

Potvrdi Proveri sadržaj komentara



Daj svoje mišljenje.

#2915733
03 Aug 20
Imam ćerku sa ženom već 3 godine. Imao sam sumnju da djevojčica nije moja i uopšte ne liči na mene. Na kraju sam poklekao i krijući uradio dnk test. Zaista nije moja ćerka. Prije nedelju dana sam rekao ženi za to i tražio razvod. Vrištala je, udarala me, govorila da me nije prevarila. Ostao sam miran i sabran i govorio joj da prizna i da ću joj oprostiti. Na kraju je priznala da me prevarila ali po njoj to nije strašno jer se desilo samo jednom. Naravno, nisam joj oprostio. Rekao sam joj da uzme dijete i da ode kod svojih na par dana da bih navodno razmislio. Kada je otišla promjenio sam bravu. Ne planiram da oprostim i nema šta tu da se razmišlja sa nama je gotovo ali sam morao to reći inače bi odbila da ode. Žao mi je djeteta ali ja nisam njen otac i ona više nije moja odgovornost. Moja uskoro bivša žena neka se javi biološkom ocu njenog djeteta ako joj treba pomoć. Sama je sebi rupu iskopala i uništila nam živote.
6902
820
246
share
odobravam
osuđujem

Ostavi svoj komentar
Random
schuffle icon
#290

Ponekad pozelim da sam Goku! Motko, izduzi se :(

odobravam 1087   •   osudujem 47   •   komentari 37
Detaljnije




Hit
#2913949

Devojke koje mnogo putuju su u 99% slučajeva promiskuitetne, imaju mnogo partnera iza sebe i (meni) svakako nisu materijal za neku ozbiljniju vezu. Kada vidim da devojka ima mnogo fotografija sa putov...(više)

odobravam 579577   •   osuđujem 14004   •   komentari 0
Detaljnije
Preporučujemo
#84

Namerno se suncam gola na terasi iako znam da neke komsije mogu da me vide 0:- )

odobravam 5464   •   osuđujem 1819   •   komentari 77
Detaljnije
Aktuelno
#3209180

Kakva sam kučka nagovarala sam sestru da ostavi dečka za kog se verila. Jer sam bila ljubomorna, svugde ju je vidio po evropskim prestonicama, restoranima, more, veridbu joj napravio kao na filmu. Ja ...(više)

odobravam 24   •   osuđujem 1495   •   komentari 0
Detaljnije