Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga administratori odobre.
Važno upozorenje!

Komentari koji sadrže direktne uvrede, prozivke, ciničnost, eksplicitne vulgarnotsti, CAPS LOCK, nekonstruktivne kritike, gramatičke ispravke ili otkrivanje ličnih podataka neće biti odobreni. Proverite sadržaj Vašeg komentara pre postavljanja.
Takođe, trudite se da komentar bude gramatički korektan i smislen. Hvala.

Potvrdi Proveri sadržaj komentara



Daj svoje mišljenje.

#2966717
29 Jan 21
Dočekala sam da me "hejtuju" drugarice moje 12 godina stare devojčice. Razlog je jer svojoj ćerci ne dozvoljavam stvari koje njima njihove majke dozvoljavaju. Na primer: odlazak nakon škole u kafić, korišćenje telefona do kasnih sati, odlazak kod drugarice da prespava, a da prethodno ne znam ni ko je ta drugarica, a kamoli njeni roditelji, čupanje obrva.. Itd. Smatram da je za sve to prerano. Moja devojčica se ne buni što joj neke stvari branim, ali sam videla poruke gde je bukvalno ismevaju, u fazonu njoj sigurno majka neće dati, ili nemojte nju da pitate. Ne znam da li grešim, ali smatram da za sve u životu ima vremena, deca su, neka što duže budu deca. Nije lako biti majka u ovom ludom vremenu.
5520
1059
385
share
odobravam
osuđujem

Ostavi svoj komentar
Random
schuffle icon
#490

Po ovom sajtu pimećujem da ljudi mnoooogo više prde nego što mi mislimo..

odobravam 1240   •   osudujem 39   •   komentari 15
Detaljnije




Hit
#2913949

Devojke koje mnogo putuju su u 99% slučajeva promiskuitetne, imaju mnogo partnera iza sebe i (meni) svakako nisu materijal za neku ozbiljniju vezu. Kada vidim da devojka ima mnogo fotografija sa putov...(više)

odobravam 579743   •   osuđujem 14232   •   komentari 0
Detaljnije
Preporučujemo
#84

Namerno se suncam gola na terasi iako znam da neke komsije mogu da me vide 0:- )

odobravam 5487   •   osuđujem 1823   •   komentari 77
Detaljnije
Aktuelno
#

odobravam   •   osuđujem   •   komentari
Detaljnije