Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga administratori odobre.
Važno upozorenje!

Komentari koji sadrže direktne uvrede, prozivke, ciničnost, eksplicitne vulgarnotsti, CAPS LOCK, nekonstruktivne kritike, gramatičke ispravke ili otkrivanje ličnih podataka neće biti odobreni. Proverite sadržaj Vašeg komentara pre postavljanja.
Takođe, trudite se da komentar bude gramatički korektan i smislen. Hvala.

Potvrdi Proveri sadržaj komentara



Daj svoje mišljenje.

#3034301
20 Nov 21
Prepričavala sam prijateljici kako sam provela ljetovanje s dečkom. Bila je šokirana kako smo sve platili po pola, i put i smještaj i hranu. On je inzistirao da par stvari plati samo on, npr. pića i suvenire. Ja odbijam da dečko plaća većinu, ili ne daj Bože sve, pogotovo jer smo u istoj financijskoj situaciji. Isto tako se šokirala zašto ja ponekad kupujem kondome, s mišljenjem: To je posao za njega, ti si dama. Ne, ja sam jednako sposobna i samostalna osoba. Nije mi problem kupiti kondome, ako ih je prošli put on kupio, platiti svoj dio bilo čega, doći tramvajem na pola puta da se vidimo, umjesto da on dolazi na drugi kraj grada. Ona kaže da ne želi muškarca koji bi takve stvari "dopustio". On je jako brižan, ali ja nisam princeza oko koje se mora letjeti, služiti me i udovoljavati mi. U vezi smo i jednako dajemo oboje, u svemu. Ne znam što njoj nije jasno i što ona očekuje od veze dvoje odraslih ljudi.
5110
335
159
share
odobravam
osuđujem

Ostavi svoj komentar
Random
schuffle icon
#85

Nekad stvarno uzivam da slusam Justina Bibera, mogu da ga slusam satima, pogotovu pesmu Never say never. Je l sam mnogo grešan? 

odobravam 3959   •   osudujem 7687   •   komentari 346
Detaljnije




Hit
#2913949

Devojke koje mnogo putuju su u 99% slučajeva promiskuitetne, imaju mnogo partnera iza sebe i (meni) svakako nisu materijal za neku ozbiljniju vezu. Kada vidim da devojka ima mnogo fotografija sa putov...(više)

odobravam 579589   •   osuđujem 14017   •   komentari 0
Detaljnije
Preporučujemo
#84

Namerno se suncam gola na terasi iako znam da neke komsije mogu da me vide 0:- )

odobravam 5466   •   osuđujem 1820   •   komentari 77
Detaljnije
Aktuelno
#

odobravam   •   osuđujem   •   komentari
Detaljnije