Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga administratori odobre.
Važno upozorenje!

Komentari koji sadrže direktne uvrede, prozivke, ciničnost, eksplicitne vulgarnotsti, CAPS LOCK, nekonstruktivne kritike, gramatičke ispravke ili otkrivanje ličnih podataka neće biti odobreni. Proverite sadržaj Vašeg komentara pre postavljanja.
Takođe, trudite se da komentar bude gramatički korektan i smislen. Hvala.

Potvrdi Proveri sadržaj komentara



Daj svoje mišljenje.

#3041994
26 Dec 21
Tata mi je poginuo u ratu. Ja sam osoba koja nikada nije dijelila ljude po naciji i vjeri. Udala sam se za osobu druge vjere. Djecu odgajamo tako da sve slavimo. Ponosna sam na sebe i na odgoj svoje majke koja me učila da se nikada nikoga ne mrzi unatoč svim tragedijama koje smo prošli. Samo ljubav!
2498
191
78
share
odobravam
osuđujem

Ostavi svoj komentar
Random
schuffle icon
#177

Na ispitu iz mate koristim digitron čak i za računanje 1+3 .

odobravam 1688   •   osudujem 141   •   komentari 54
Detaljnije




Hit
#2913949

Devojke koje mnogo putuju su u 99% slučajeva promiskuitetne, imaju mnogo partnera iza sebe i (meni) svakako nisu materijal za neku ozbiljniju vezu. Kada vidim da devojka ima mnogo fotografija sa putov...(više)

odobravam 579649   •   osuđujem 14108   •   komentari 0
Detaljnije
Preporučujemo
#84

Namerno se suncam gola na terasi iako znam da neke komsije mogu da me vide 0:- )

odobravam 5475   •   osuđujem 1823   •   komentari 77
Detaljnije
Aktuelno
#3213794

Nisam nikome rekla zašto sam prekinula s dečkom jer znam da ljudi ne bi odobrili i da bi to krenuli umanjivati, govoriti mi kako sam izbirljiva, kako ću završiti sama i sl. Razlog je taj što sam ga pr...(više)

odobravam 1087   •   osuđujem 95   •   komentari 0
Detaljnije