Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga administratori odobre.
Važno upozorenje!

Komentari koji sadrže direktne uvrede, prozivke, ciničnost, eksplicitne vulgarnotsti, CAPS LOCK, nekonstruktivne kritike, gramatičke ispravke ili otkrivanje ličnih podataka neće biti odobreni. Proverite sadržaj Vašeg komentara pre postavljanja.
Takođe, trudite se da komentar bude gramatički korektan i smislen. Hvala.

Potvrdi Proveri sadržaj komentara



Daj svoje mišljenje.

#3047826
27 Apr 22
Raskinuću sa dečkom jer za tri godine veze nismo nigde otputovali, čak ni na vikend. Ne očekujem da on sve plati, ali mi se više smučili izgovori oko toga. Ja sam predlagala, tražila aranžmane i slično, i svaki put neki izgovor zašto ne može da ide. Koliko god ga volela, ne mogu više, postalo mi je jako dosadno u vezi jer nam se ništa novo ne dešava. Pre njega sam stalno putovala, skoro svaki mesec barem vikend izlet, a otkad sam s njim nigde mrdnula nisam. Ne želim da opet putujem sama, već sa osobom koju volim.
3333
183
95
share
odobravam
osuđujem

Ostavi svoj komentar
Random
schuffle icon
#374

Kao mali sam na fizičkom igrao fudbal,ali kad bih dosao kuci uzmem dve stolice i cepam lastis

odobravam 2053   •   osudujem 56   •   komentari 21
Detaljnije




Hit
#2913949

Devojke koje mnogo putuju su u 99% slučajeva promiskuitetne, imaju mnogo partnera iza sebe i (meni) svakako nisu materijal za neku ozbiljniju vezu. Kada vidim da devojka ima mnogo fotografija sa putov...(više)

odobravam 579633   •   osuđujem 14083   •   komentari 0
Detaljnije
Preporučujemo
#84

Namerno se suncam gola na terasi iako znam da neke komsije mogu da me vide 0:- )

odobravam 5473   •   osuđujem 1822   •   komentari 77
Detaljnije
Aktuelno
#

odobravam   •   osuđujem   •   komentari
Detaljnije