Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga administratori odobre.
Važno upozorenje!

Komentari koji sadrže direktne uvrede, prozivke, ciničnost, eksplicitne vulgarnotsti, CAPS LOCK, nekonstruktivne kritike, gramatičke ispravke ili otkrivanje ličnih podataka neće biti odobreni. Proverite sadržaj Vašeg komentara pre postavljanja.
Takođe, trudite se da komentar bude gramatički korektan i smislen. Hvala.

Potvrdi Proveri sadržaj komentara



Daj svoje mišljenje.

#3077720
25 Jul 22
Danas djevojke uglavnom u šetnju ili u kafić izlaze u full make up-u, prekrivene šminkom, izderanim i/ili uskim farmerkama ili nekim kratkim haljinama/icama, sa obavezno lakiranim noktima (i otvorenim sandalama kako bi se i nožni prstići vidjeli). I to je danas normalno. Ali ja kada vidim u ovim ljetnim mjesecima djevojku, i to bez ili sa jako malo šminke, nokti nisu lakirani već sasvim prirodni, dole obuče neke cipelice ili tene da se ne vide stopala, uz normalnu odjeću bez dekoltea koja nije provokativna, ja blenem kao pas. Takva mi se mnogo više sviđa. Ali brzo dođem sebi pa spustim pogled, jer imam djevojku koja je isto takva. Sreća pa su ove u manjini, pa mi je lakše proći gradom. A ove "normalne" ne gledam.
586
4344
260
share
odobravam
osuđujem

Ostavi svoj komentar
Random
schuffle icon
#374

Kao mali sam na fizičkom igrao fudbal,ali kad bih dosao kuci uzmem dve stolice i cepam lastis

odobravam 2053   •   osudujem 56   •   komentari 21
Detaljnije




Hit
#2913949

Devojke koje mnogo putuju su u 99% slučajeva promiskuitetne, imaju mnogo partnera iza sebe i (meni) svakako nisu materijal za neku ozbiljniju vezu. Kada vidim da devojka ima mnogo fotografija sa putov...(više)

odobravam 579633   •   osuđujem 14083   •   komentari 0
Detaljnije
Preporučujemo
#84

Namerno se suncam gola na terasi iako znam da neke komsije mogu da me vide 0:- )

odobravam 5473   •   osuđujem 1822   •   komentari 77
Detaljnije
Aktuelno
#

odobravam   •   osuđujem   •   komentari
Detaljnije