Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga administratori odobre.
Važno upozorenje!

Komentari koji sadrže direktne uvrede, prozivke, ciničnost, eksplicitne vulgarnotsti, CAPS LOCK, nekonstruktivne kritike, gramatičke ispravke ili otkrivanje ličnih podataka neće biti odobreni. Proverite sadržaj Vašeg komentara pre postavljanja.
Takođe, trudite se da komentar bude gramatički korektan i smislen. Hvala.

Potvrdi Proveri sadržaj komentara



Daj svoje mišljenje.

#3077933
27 Jul 22
Posle veridbe zaljubila sam se u jednog dečka u fazonu na prvi pogled, leptirići... Bio je u okruženju pa sam ga viđala. Ništa se fizički nije dogodilo, ali leptirići su ostali.. Bližio se dan venčanja, sve je i dalje tinjalo, ali gledali smo da to potisnemo.. Na dan venčanja on je vozio mladenački auto, što ja nisam znala... Sve vreme je prisustvovao svadbi, ceo dan sam mislila kako je njemu, za svoja osećanja nisam marila.. Ostavili smo sve da će vreme uraditi svoje. I još nije prošlo, ja imam porodicu, a on je sam, nažalost. To nam sada dođe kao platonska ljubav, imamo se, a nemamo. Oboje smo svesni da nikada nećemo biti zajedno. Boli kao mač u grudima..
298
3950
70
share
odobravam
osuđujem

Ostavi svoj komentar
Random
schuffle icon
#365

Ako ne olizem poklopac od vocnog jogurta ne racunam da sam isti pojeo :)

odobravam 1167   •   osudujem 51   •   komentari 16
Detaljnije




Hit
#2913949

Devojke koje mnogo putuju su u 99% slučajeva promiskuitetne, imaju mnogo partnera iza sebe i (meni) svakako nisu materijal za neku ozbiljniju vezu. Kada vidim da devojka ima mnogo fotografija sa putov...(više)

odobravam 579589   •   osuđujem 14017   •   komentari 0
Detaljnije
Preporučujemo
#84

Namerno se suncam gola na terasi iako znam da neke komsije mogu da me vide 0:- )

odobravam 5466   •   osuđujem 1820   •   komentari 77
Detaljnije
Aktuelno
#

odobravam   •   osuđujem   •   komentari
Detaljnije