Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga administratori odobre.
Važno upozorenje!

Komentari koji sadrže direktne uvrede, prozivke, ciničnost, eksplicitne vulgarnotsti, CAPS LOCK, nekonstruktivne kritike, gramatičke ispravke ili otkrivanje ličnih podataka neće biti odobreni. Proverite sadržaj Vašeg komentara pre postavljanja.
Takođe, trudite se da komentar bude gramatički korektan i smislen. Hvala.

Potvrdi Proveri sadržaj komentara



Daj svoje mišljenje.

#3092268
05 Nov 22
Studirala sam državni pravni fakultet u Novom Sadu. Morala sam da konobarišem i tako sebe izdržavam, moji nisu imali novca. Radila sam na Štrandu preko leta, u jako prometnom lokalu. Taj dan je trebalo da uplatim 1800din za ispite a nisam imala od čega, jer sam uzela dnevnice u napred da platim stan. Jedan čovek mi je ostavio 50e bakšiša, kaže video me dok sam ponavljala Osnove sistema bezbednosti, i da je on sa tim ispitom diplomirao. Nisam mu rekla da mi je ulepšao dan i doslovno me rešio problema svojim gestom. Hvala ti ako čitaš ovo! Pišem tri godine kasnije kao majka i udata žena sa diplomom, ne znaš koliko si mi tad pomogao.
7467
91
40
share
odobravam
osuđujem

Ostavi svoj komentar
Random
schuffle icon
#309

Ušla sam u seksi šop na Zelenjaku - i bilo mi je lepše nego u Zari!

odobravam 1257   •   osudujem 67   •   komentari 19
Detaljnije




Hit
#2913949

Devojke koje mnogo putuju su u 99% slučajeva promiskuitetne, imaju mnogo partnera iza sebe i (meni) svakako nisu materijal za neku ozbiljniju vezu. Kada vidim da devojka ima mnogo fotografija sa putov...(više)

odobravam 579563   •   osuđujem 13989   •   komentari 0
Detaljnije
Preporučujemo
#84

Namerno se suncam gola na terasi iako znam da neke komsije mogu da me vide 0:- )

odobravam 5464   •   osuđujem 1819   •   komentari 77
Detaljnije
Aktuelno
#

odobravam   •   osuđujem   •   komentari
Detaljnije