Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga administratori odobre.
Važno upozorenje!

Komentari koji sadrže direktne uvrede, prozivke, ciničnost, eksplicitne vulgarnotsti, CAPS LOCK, nekonstruktivne kritike, gramatičke ispravke ili otkrivanje ličnih podataka neće biti odobreni. Proverite sadržaj Vašeg komentara pre postavljanja.
Takođe, trudite se da komentar bude gramatički korektan i smislen. Hvala.

Potvrdi Proveri sadržaj komentara



Daj svoje mišljenje.

#3123984
02 Jul 23
Devojka me je ostavila sa otprilike sledećim rečima: "Ako ti u 33-oj ne možeš da priuštiš sebi stan i odvojiš se od roditelja (makar kirijom), kao ni auto, kako ćeš sutradan deci priuštiti sve? Kako ćeš svojima pomagati za lekove? Nije normalno da ti tvoji finansiraju naša letovanja, neće biti s nama zauvek. Zbogom". Pa Ana, nemaju svi pare niti nasleđen stan i nisu svi jedinci da imaju gde da započnu samostalan život, već neki moraju s roditeljima i odraslim bratom i sestrom u 52 kvadrata. Potom, ko je lud da vozi auto u BG bez preke potrebe? Sa Voždovca se bar stiže svuda gradskim prevozom komotno. Da gubim živce u traženju parkinga po pola sata svaki dan? Šanse nema. Nisu ga džabe moji izbegavali. Za kraj, nemamo svi 1000+ evra plate da finansiramo sami sve svoje hirove. Neko radi s faksom za 650e (i za to ima sreće) bez nade da će se to uskoro promeniti. Tako da, drage devojke, doza stvarnosti pri ovakvim razmatranjima nije na odmet, a ne odmah raskid, čim malo zagusti.
528
4948
328
share
odobravam
osuđujem

Ostavi svoj komentar
Random
schuffle icon
#365

Ako ne olizem poklopac od vocnog jogurta ne racunam da sam isti pojeo :)

odobravam 1167   •   osudujem 51   •   komentari 16
Detaljnije




Hit
#2913949

Devojke koje mnogo putuju su u 99% slučajeva promiskuitetne, imaju mnogo partnera iza sebe i (meni) svakako nisu materijal za neku ozbiljniju vezu. Kada vidim da devojka ima mnogo fotografija sa putov...(više)

odobravam 579548   •   osuđujem 13972   •   komentari 0
Detaljnije
Preporučujemo
#84

Namerno se suncam gola na terasi iako znam da neke komsije mogu da me vide 0:- )

odobravam 5462   •   osuđujem 1819   •   komentari 77
Detaljnije
Aktuelno
#3203931

Kolegina žena se porodila, bila sam i na proslavi sa ostalim kolegama, a sutradan smo kod mene u stanu imali najbolji seks u životu. Ne znam gde nam je nestala savest i ovo je nešto što nikom ne bih s...(više)

odobravam 81   •   osuđujem 1452   •   komentari 0
Detaljnije