Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga administratori odobre.
Važno upozorenje!

Komentari koji sadrže direktne uvrede, prozivke, ciničnost, eksplicitne vulgarnotsti, CAPS LOCK, nekonstruktivne kritike, gramatičke ispravke ili otkrivanje ličnih podataka neće biti odobreni. Proverite sadržaj Vašeg komentara pre postavljanja.
Takođe, trudite se da komentar bude gramatički korektan i smislen. Hvala.

Potvrdi Proveri sadržaj komentara



Daj svoje mišljenje.

#3136506
15 Oct 23
Sinu od nepunih pet godina sam pričao o mom ocu, njegovom dedi nekoliko puta, koji nije živ i umro je pre njegovog rodjenja. Otišli smo par puta na groblje i zapalili mu sveću. Govorio sam kakav je deda bio, koliko je voleo decu i kako bi se sigurno da je živ igrao sa njim. Sada maleni jako često njega pominje, plače bukvalno i pita da li on može da se probudi i da li slavi rodjendan gore na nebu. Kao da je jako vezan za njega, iako ga nije upoznao,pritom uopste nisam ga nikad opterećivao, on sam želi da mu pričam o dedi. Šta da radim?
183
151
21
share
odobravam
osuđujem

Ostavi svoj komentar
Random
schuffle icon
#177

Na ispitu iz mate koristim digitron čak i za računanje 1+3 .

odobravam 1688   •   osudujem 141   •   komentari 54
Detaljnije




Hit
#2913949

Devojke koje mnogo putuju su u 99% slučajeva promiskuitetne, imaju mnogo partnera iza sebe i (meni) svakako nisu materijal za neku ozbiljniju vezu. Kada vidim da devojka ima mnogo fotografija sa putov...(više)

odobravam 579557   •   osuđujem 13982   •   komentari 0
Detaljnije
Preporučujemo
#84

Namerno se suncam gola na terasi iako znam da neke komsije mogu da me vide 0:- )

odobravam 5463   •   osuđujem 1819   •   komentari 77
Detaljnije
Aktuelno
#3205005

Koleginica je preminula na poslu, pre mesec dana. Još se nisam oporavila od šoka. Dok je hitna oživljavala mi nismo prestajali sa radom. Tek kad je preminula stale su mašine u fabrici. Menadžer je rek...(više)

odobravam 1756   •   osuđujem 34   •   komentari 0
Detaljnije