Jednom davno, kad mi je muž bio samo dečko, spomenula sam pred njegovom mamom da mrzim crvenu boju. Pogodite koje boje su pokloni koje dobivam/o od svekrve? Naravno, sve je crveno. Srećom, prijateljica voli pa joj redovno prosljeđujemo tanjure, šalice, čaše, zavjese, haljine, čarape, majice (muške i ženske), nema kraja poklonima :D
Ostavi svoj komentar
#202
Muški sam frizer i uvek pitam ' je l kao prosli put?', a u stvari nemam pojma kako je bilo nego samo šišam kako mi dune.
odobravam 10881 • osudujem 1601 • komentari 29
Detaljnije
Ispovest dana
odobravam • osuđujem • komentari
Detaljnije
Ispovest nedelje
odobravam • osuđujem • komentari
Detaljnije
Ispovest meseca
odobravam • osuđujem • komentari
Detaljnije