Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga administratori odobre.
Važno upozorenje!

Komentari koji sadrže direktne uvrede, prozivke, ciničnost, eksplicitne vulgarnotsti, CAPS LOCK, nekonstruktivne kritike, gramatičke ispravke ili otkrivanje ličnih podataka neće biti odobreni. Proverite sadržaj Vašeg komentara pre postavljanja.
Takođe, trudite se da komentar bude gramatički korektan i smislen. Hvala.

Potvrdi Proveri sadržaj komentara



Daj svoje mišljenje.

#3187915
16 Feb 25
Sabio me neki grip da 5 dana ne mogu ustati iz kreveta. Ajd što me sve boli nego sam i psihički jako loše. Za koji dan moram početi na novom poslu, a meni samo crne misli u glavi. Kako će mi biti teško, kako ne znam taj novi posao, kako se radi i vikendom. Neka teskoba, neki strah u meni mi ne da mira.
206
15
8
share
odobravam
osuđujem

Ostavi svoj komentar
Random
schuffle icon
#189

Svidja mi se šef i dala bih mu , al svi će misliti da je zbog bolje pozicije u firmi :/

odobravam 1633   •   osudujem 329   •   komentari 97
Detaljnije




Hit
#2913949

Devojke koje mnogo putuju su u 99% slučajeva promiskuitetne, imaju mnogo partnera iza sebe i (meni) svakako nisu materijal za neku ozbiljniju vezu. Kada vidim da devojka ima mnogo fotografija sa putov...(više)

odobravam 579514   •   osuđujem 13926   •   komentari 0
Detaljnije
Preporučujemo
#84

Namerno se suncam gola na terasi iako znam da neke komsije mogu da me vide 0:- )

odobravam 5457   •   osuđujem 1818   •   komentari 77
Detaljnije
Aktuelno
#

odobravam   •   osuđujem   •   komentari
Detaljnije