Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga administratori odobre.
Važno upozorenje!

Komentari koji sadrže direktne uvrede, prozivke, ciničnost, eksplicitne vulgarnotsti, CAPS LOCK, nekonstruktivne kritike, gramatičke ispravke ili otkrivanje ličnih podataka neće biti odobreni. Proverite sadržaj Vašeg komentara pre postavljanja.
Takođe, trudite se da komentar bude gramatički korektan i smislen. Hvala.

Potvrdi Proveri sadržaj komentara



Daj svoje mišljenje.

#3191821
15 Jan 25
Volim svog muža, posvađala bih se odmah s nekim ako ga ne poštuje. Branim ga i cijenim kakva je osoba i to što je dobar čovjek. Kad mu je rođendan potrošim se više nego za bilo koga drugog i ništa mi nije žao. Osjećam i dalje zaljubljenost kad dođe s posla, pa me izgrli i izljubi ja se izgubim. Oboje smo ko djeca i razmaženi, pokazujemo osjećanja i najgore nam je kad nismo zajedno zbog posla ili putovanja, tad se i posvađamo kao svaki bračni par. Ali kad smo zajedno, punimo jedno drugome bateriju i želim to od srca svima. Jedini problem što me zanima da li sam jedina, što nemam želju za se*om, radije masturbiram. On takođe. Svi bi pomislili varam ga ili on mene, ali nije to slučaj. Imam uvijek dostupnost njegovom telefonu kao i on mom. Uvijek smo zajedno i ako nismo znamo 100% gdje je drugo i šta radi. Čudno mi je jer smo u početku imali burne noći, prštale su varnice i strast, ali sad samo ljubav ostala. Za sad mi to ne smeta, ali bojim se jel to normalno i ima li nas još takvih.
541
173
71
share
odobravam
osuđujem

Ostavi svoj komentar
Random
schuffle icon
#85

Nekad stvarno uzivam da slusam Justina Bibera, mogu da ga slusam satima, pogotovu pesmu Never say never. Je l sam mnogo grešan? 

odobravam 3959   •   osudujem 7686   •   komentari 346
Detaljnije




Hit
#2913949

Devojke koje mnogo putuju su u 99% slučajeva promiskuitetne, imaju mnogo partnera iza sebe i (meni) svakako nisu materijal za neku ozbiljniju vezu. Kada vidim da devojka ima mnogo fotografija sa putov...(više)

odobravam 579496   •   osuđujem 13885   •   komentari 0
Detaljnije
Preporučujemo
#84

Namerno se suncam gola na terasi iako znam da neke komsije mogu da me vide 0:- )

odobravam 5455   •   osuđujem 1818   •   komentari 77
Detaljnije
Aktuelno
#3197989

Kolega i ja smo išli na sastanak u firmu koja je naš klijent, a u zgradi nasuprot te firme radi moj dečko. Ja sam bila u visokim petama, a kako je tih dana bilo hladno, bilo je poledice na platou i ul...(više)

odobravam 1129   •   osuđujem 62   •   komentari 0
Detaljnije