Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga administratori odobre.
Važno upozorenje!

Komentari koji sadrže direktne uvrede, prozivke, ciničnost, eksplicitne vulgarnotsti, CAPS LOCK, nekonstruktivne kritike, gramatičke ispravke ili otkrivanje ličnih podataka neće biti odobreni. Proverite sadržaj Vašeg komentara pre postavljanja.
Takođe, trudite se da komentar bude gramatički korektan i smislen. Hvala.

Potvrdi Proveri sadržaj komentara



Daj svoje mišljenje.

#3218470
04 Oct 25
Sa sadašnjom devojkom sam skoro godinu dana, pre neki dan izađem do grada i slučajno sretnem nju posle godinu dana, bila je sa dečkom, i sve mi se slike odjednom vrate, kroz sve što smo prošli, onu za koju sam se borio dve godine, koju sam najviše voleo, koja mi je dala samo 10% sebe dok sam ja davao 110%. Sa strane imam sadašnju devojku koja me voli najviše na svetu i sve bi dala za mene, dok ja to isto nisam spreman za nju da uradim nit joj pružam isto. Nisam siguran šta radim od svog života, dal se vredi ponovo boriti za tu ljubav za koju sam se toliko borio pa odustao ili pak da pokušam više da volim onu koja mene najviše voli ali nisam siguran da ću ikad moći da je volim kao ona mene, iskreno mi je nje malo i žao i mislim da ću da raskinem jer neću više da zavlačim dobru devojku ali ja osećam nešto i prema njoj. Stvarno ne znam šta da radim, da bar nisam ušao u novu vezu dok ovo staro nisam raskrstio sam sa sobom ali mislim da to neće da se desi još dugo dugo ako ne i nikad.
48
537
32
share
odobravam
osuđujem

Ostavi svoj komentar
Random
schuffle icon
#255

Posvadjala sam se sa cimerkom i sad rolnu toalet papira nosim u sobu jer ne želim da je i ona koristi.

odobravam 4690   •   osudujem 544   •   komentari 28
Detaljnije




Hit
#2913949

Devojke koje mnogo putuju su u 99% slučajeva promiskuitetne, imaju mnogo partnera iza sebe i (meni) svakako nisu materijal za neku ozbiljniju vezu. Kada vidim da devojka ima mnogo fotografija sa putov...(više)

odobravam 579642   •   osuđujem 14098   •   komentari 0
Detaljnije
Preporučujemo
#84

Namerno se suncam gola na terasi iako znam da neke komsije mogu da me vide 0:- )

odobravam 5474   •   osuđujem 1823   •   komentari 77
Detaljnije
Aktuelno
#3221871

Debela, debela, smršaj, ne žderi… i tako par godina više gladna, dok mi nije otkriven moon face, visok nivo kortizola, hipotiroizam, pcos, visok krvni pritisak…. sve posle neuspelih IVF. Privatno i po...(više)

odobravam 1136   •   osuđujem 42   •   komentari 0
Detaljnije